Як збивати крем. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Виготовлений своїми руками торт - гідна прикраса святкового столу. Варіантів приготування крему немало, проте багато зайняті жінки воліють, щоб крем був і смачним, і готувався при цьому досить швидко.
Вам знадобиться
  • Згущене молоко 1 банка
  • Вершкове масло 250 г
  • Лимонний сік
  • Міксер
  • Велика і маленька миски
  • Консервний ніж
Інструкція
1
Дістаньте з холодильника масло, покладіть його в в невелику миску. Воно повинно трохи відтанути і стати м'яким.
2
Видавіть сік з лимона. Його знадобиться не більше половини склянки.
3
Відкрийте банку згущенки.
4
Викладіть масло у велику миску і розімніть його міксером.
5
Поступово вливайте в миску з маслом згущенку. Збивайте інгредієнти до отримання однорідної маси.
6
Влийте в суміш, лимонний сік і збийте крем ще раз.
Зверніть увагу
Коли ви починаєте збивати масло, ставте важіль міксера на саме перше ділення. Швидкість збільшуйте поступово. Якщо у вас ручний міксер, крутите ручку спочатку повільно, потім збільште темп.Посуда повинна бути фарфоровому або емальованому. Не користуйтеся для виготовлення випічки алюмінієвої посудом. Замість лимонного соку можна додати в крем цедру. Лимонний сік можна замінити будь-яким іншим. Дуже смачним виходить крем з додаванням йогурту.
Корисна порада
Якщо ви вирішили збити сметанний крем, то сметану необхідно спочатку підготувати. Візьміть друшляк, покладіть туди марлю в 4-5 шарів і викладіть на неї сметану (вона повинна бути густою). Якщо вона рідка, її доведеться взяти більше і залишити зціджуватися на кілька годин. Густа сметана стікає приблизно півгодини. Викладіть сметану в миску, додайте до неї півсклянки цукрової пудри і взбейтеВместо міксера можна використовувати і віночок, але тоді процес збивання вийде більш длітельним.Еслі під рукою немає ні міксера, ні віночка, можна збити крем навіть виделкою. Збивайте його швидкими рівномірними рухами.