Як розпізнати телефон.

Однакові зовні телефони мають різну якість збірки. Телефони-підробки мають «кривий» російську мову, часто зависають як при завантаженні, так і при розмові, а також досить швидко ламаються. Коштують такі телефони значно дешевше оригіналу - в 2-4 рази. Однак існують несертифіковані «сірі» телефони , які продають нарівні з «білими». Зовні відрізнити такі телефони неможливо, оскільки моделі абсолютно однакові. Однак розпізнати все-таки можна.
Вам знадобиться
  • Логотип і корпус телефону, IMEI-код.
Інструкція
1
Дивіться на ціну телефону. Зазвичай «сірі» телефони на 5-30% коштують дешевше середньої ринкової ціни.
2
Звертайте увагу на комплектуючі і можливі кольори моделі. Вони не повинні кардинально відрізнятися від пропозицій в інших магазинах.
3
Задавайте пряме запитання продавцеві: «це Ростест?». Якщо це так, продавець не стане йти від прямої відповіді.
4
Порівняйте IMEI номер (міжнародний ідентифікатор мобільного пристрою) на коробці (під штрих-кодом), і в корпусі телефону (під акумулятором) - вони повинні збігатися.
5
Перевірте IMEI номер по базі виробника, зателефонуйте на гарячу лінію і продиктуйте серійний номер телефону.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що, купуючи «сірий» телефон, ви підтримуєте нелегальний бізнес. Такі телефони не проходять митного очищення. Звичайно, навіть дотримання всіх запобіжних заходів не гарантує вам покупку сертифікованого апарату. Однак необхідно бути уважними. Заздалегідь можна подивитися відгуки про магазин і фірмі на сайтах, почитати думки на форумах. І будьте обережні з пропозиціями з низькими цінами, всім відомо, що «безкоштовний сир тільки в мишоловці».
Корисна порада
«Сірі» апарати часто маю проблеми з прошивкою (не до кінця русифіковану), що впливає на роботу апарата, а також відсутня гарантія. Обов'язково з'ясовуйте країну-виробник, порівнюйте ціни на ринку. Наприклад, якщо скрізь продаються моделі китайського виробництва, а на вашому телефоні написано Угорщина, це вже серйозний привід задуматися над легальністю телефону.
Широке розвиток мобільних технологій відкрило широке поле для різного роду зловживань в цій галузі. До них можна віднести різні шахрайські дії, вчинені з застосуванням мобільних телефонів з метою шантажу або вимагання грошей. Шахраї часто користуються мобільними телефонами для того, щоб чинити психологічний вплив на людину, під впливом якого він може вчинити протиправні дії.
Інструкція
1
На даний момент існує можливість приховати власний номер, щоб одержувач телефонного дзвінка або смски не зміг дізнатися, хто йому дзвонить або пише. Подібна послуга також користується популярністю у тих людей, які хочуть розіграти і пожартувати над своїми знайомими, представившись іншим человеком.Еслі ви хочете дізнатися прихований номер абонента, який дзвонить вам постійно, зверніться за допомогою до мобільного оператора, який зобов'язаний надати вам роздруківку всіх дзвінків за певний період часу. Як правило, це допоможе вам дізнатися прихований номер мобільного телефону, який до вас дзвонив.
2
Якщо це не допомогло, попросіть мобільного оператора поставити заборону на прийом дзвінків і смсок з будь-якого прихованого номера.
3
Також, якщо у вас сучасний мобільний телефон, налаштуйте опцію прийому телефонних дзвінків лише зі списку контактів. Зробіть це так: зайдіть в настройки, знайдіть меню "Дзвінки" і виберете пункт "Приймати дзвінки тільки зі списку контактів". Таким чином ви зможете вберегти себе від настирливих дзвінків в будь-який час доби.
4
Деякі мобільні оператори надають послугу "Приховати номер смс" за невелику плату. На жаль, багато користувачів користуються нею в злочинних цілях. Виявляти таких зловмисників - завдання правоохоронних органів. Якщо до вас на мобільний телефон сиплеться безліч погроз або образ, відразу звертайтеся в поліцію, яка зробить все можливе, щоб присікти подібні дії.
5
Однак за допомогою органів правопорядку не завжди вдається вирішити проблемну ситуацію. В такому випадку візьміть роздруківку телефонних дзвінків, пробийте адресу зловмисника, присоромите його і зробіть так, щоб він назавжди забув ваш номер телефону і ніколи більше не дзвонив.
Корисна порада
Не давайте номер свого мобільного телефону кому попало, в іншому випадку ви зможете зіткнутися з різного роду зловживаннями у вигляді настирливих дзвінків і неприємних розіграшів.