Як побудувати замок.

Відпочинок біля моря хочеться зробити цікавим і різноманітним. Особливо якщо ви відпочиваєте з дітьми, яким нудно без діла лежати на пляжі. Побудуйте разом з ними замок з піску.
Вам знадобиться
  • Іграшкові формочки
  • Совок
  • Відерце
  • Природний матеріал - камінчики, черепашки, гілки
Інструкція
1
Оберіть місце. Будувати треба поруч з водою, але в той же час «будівельний майданчик» не повинно затоплювати.
2
Розчистити місце. Приберіть сміття. Якщо знайдуться цікаві камінці або гілочки, відкладіть їх в сторону - вони знадобляться для прикраси будівлі. Фантики і осколки битих пляшок зберіть в поліетиленовий пакет і віднесіть в урну.
3
Уявіть, яким буде ваш замок . Краще, якщо в замку буде кілька башточок, з'єднаних стінами. Намітьте контури фундаменту. Пам'ятайте, що фундамент повинен бути ширше того, що на ньому буде побудовано.
4
Побудуйте вежі. Це можна зробити за допомогою звичайного дитячого відерця. Наберіть в нього мокрого піску, утрамбуйте його, потім переверніть відерце на те місце, де ви намітили будівництво вежі. Якщо пісок відразу не виходить з відерця, дитячою лопаткою постукайте по дну. Вирівняйте стіни веж. Це найзручніше робити посто рукою.
5
З'єднайте вежі стінами. Укладайте пісок рівним і щільним шаром. Стіни вгорі можуть бути трохи тонше, ніж внизу. В одній зі стін зробіть ворота. В стінах можна зробити бійниці, але їх не повинно бути занадто багато, інакше замок осиплеться. Візьміть гостру паличку і проткніть стіну в декількох місцях. Те ж саме можна зробити і в баштах.
6
Прикрасьте замок . Використовуйте для цього камінчики і мушлі. Можна перед воротами викласти герб власника замку.
7
Оточите замок ровом і валом, як це робилося в старовинних фортецях.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VORTvWo35GU
Зверніть увагу
Прибираючи сміття зі будівельному майданчику, будьте обережні. Краще взяти непотрібний поліетиленовий пакет, надіти його на руку і збирати сміття ім.
Корисна порада
Можна побудувати замок і в пісочниці або на дачі. Але тоді заздалегідь потрібно запастися водою, оскільки пісок повинен бути влажним.Песок під фундамент укладайте тонким, але щільним шаром. Добре його змочіть. Маленькі башточки можна зробити за допомогою формочек.По тим же принципом будується і великий замок, і навіть ціле місто. Замок можна обіграти.
Minecraft - популярна в широких колах гра, в якій можна зводити практично будь-які споруди, змагаючись з персонажами інших гравців. Ви можете здивувати своїх друзів, побудувавши в майнкрафт красивий замок.
Інструкція
1
Оберіть мета будівництва замку в Minecraft. Зазвичай це необхідно для забезпечення свого персонажа надійної і міцної фортецею, яка буде добре захищати від ворогів. Якщо ви достатньо досвідчені і не турбуєтеся про зустрічні атаках, побудувати замок можна для того, щоб знайти повагу серед інших гравців, зробити гарні знімки об'єкта і розмістити їх в інтернеті і т.д.
2
Визначтеся з місцем для будівництва замку. Краще, щоб це була рівна і переглядається з усіх боків майданчик. Якщо поруч знаходиться піднесеність, ліс, річка чи острів, захисні властивості споруди будуть вище. Щоб не помилитися, орієнтуйтеся по карті місцевості.
3
Запасіться великою кількістю каменів і цегли. Вам знадобиться не менше 50 стопок. Ви можете також скористатися глиняним цеглою або кам'яними Полублокі, щоб дають надати будов сірий відтінок середньовічної фортеці. Окремі елементи можна декорувати з використанням вовни.
4
Приступите до будівництва замку. Даний процес практично не відрізняється від зведення інших будівель в грі. Для цього розбийте землю і встановіть фундамент. Зведіть стіни і вежі, додайте бійниці, двері і вікна, а також дах підходящої форми.
5
Орієнтуйтеся по фотографіях середньовічних замків в інтернеті або книгах, щоб ваше будова виглядало красиво і реалістично. Не забувайте про заходи захисту. Наприклад, не варто прорізати в самому низу величезні вікна, щоб не допустити легкого вторгнення ворогів. Переконайтеся, що всі коридори і підземні ходи мають двері, які також будуть захищати від непроханих гостей.
6
Слідкуйте за масштабом будови. Якщо у вас поки недостатньо ресурсів, не варто поспішати і зводити будинки і замки невеликого розміру. Почекайте деякий час і починайте будівництво, як тільки будете впевнені в тому, що це не порушить ваш хід гри, а ваш замок буде викликати у оточуючих захоплення, а не глузування.