Як зробити акумулятор.

Іноді в екстрених ситуаціях необхідно скористатися акумулятором для подачі струму, наприклад, коли пропала напруга в мережі. Є кілька способів зробити швидко акумулятор з підручних засобів. Один з цих пристроїв вже володіє початковим зарядом.
Вам знадобиться
  • Фрукти (яблука, лимони, апельсини).
  • Цвяхи.
  • Провід (краще дроти з затискачем - їх зручніше кріпити).
  • Оцтова або лимонна кислота.
  • Електроди (2 металевих штирька, один мідний, інший залізний).
  • Скляна банка.
Інструкція
1
Візьміть 5 лимонів (бажано неспілих). Вимийте і витріть їх. Застроміть в кожен з лимонів по два цвяха з протилежних сторін.
2
Далі з'єднайте їх між собою проводами. З'єднання має бути послідовним. До одного з цвяхів першого лимона прикріпіть провід, який потім потрібно прикріпити до цвяха другого лимона. Наступний провід кріпиться до іншого цвяху другого лимона і до одного з цвяхів третього. І т.д.
3
До двох крайніх цвяхах першого і п'ятого лимона також кріпляться дроти, за допомогою яких можна потім заряджати фруктовий акумулятор, а також подавати струм на електроприлади.
4
Налийте в банку оцтової або лимонної кислоти. Підключіть до проводів два штирька, мідний і залізний, це будуть електроди. Один провід з'єднується з одним електродом. Закріпіть електроди в пластиковій кришці. Занурте електроди в кислоту.
Зверніть увагу
Акумулятор на основі фруктів володіє початковим зарядом від трьох до п'яти вольт, тому будьте обережні. Пам'ятайте, що ви маєте справу з електрикою. Не беріться за електроди другого акумулятора голими руками!
Корисна порада
Перед використанням акумулятора варто перевірити його тестером.