Як повісити карниз.

Кріплення карнизів для штор здійснюється до зовнішньої сторони прорізу вікна, при цьому з двох сторін від отвору розміщуються торцеві кронштейни, відстань між якими залежить від ширини штори. Процедура підвішування карнизів чимось схожа на кріплення дверних наличників, так як і в першому і в другому випадку необхідно пам'ятати про електропроводку. Перед тим як приступити до кріплення кронштейнів, потрібно застосувати детектори прихованих неоднорідностей. Вони допоможуть знайти місце проведення електропроводів і визначити розташування стійок в стіні, позначивши це звуковими або світловими сигналами.
Вам знадобиться
  • Карниз та комплектуючі до нему;
  • Лестница;
  • Рулетка;
  • Карандаш;
  • Дюбели пластикові та шурупи відповідного розміру;
  • Викрутка і шестигранний ключ;
  • Будівельний рівень.
Інструкція
1
Візьміть рулетку, і допомоги неї виміряйте довжину віконного прорізу, олівцем позначте місце, де розташовуються кронштейни. До лівої позначці прикладіть опорну пластину і, просунувши олівець в отвори під гвинти, також зробіть позначки.
2
Візьміть свердло по бетону і просвердлите отвори близько 50 міліметрів глибиною під опорну пластину лівого кронштейна. Тепер можете вставити дюбелі, докласти опорну пластину до стіни і прикрутити її за допомогою шурупів.
3
Кронштейн вставте в гніздо пластини і закріпіть шляхом вкручування в нього кріпильного гвинтика за допомогою шестигранного ключа або маленької викрутки.
4
Повісивши карниз на лівий кронштейн, вставте перекладину в правий. Це потрібно для того щоб подивитися наскільки рівно буде висіти карниз.
5
Закріпіть правий кронштейн на стіні.
6
Одягніть кільця на карниз, відставивши два крайніх на його кінцях.
7
Прикріпіть карниз до правого кронштейну. Як тільки переконайтеся, що карниз висить рівно, можете затягнути кріпильні гвинти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P4SfeDcniQg
Зверніть увагу
Підбирайте карниз так, щоб він поєднувався з кольором штор.Для закріплення бокових країв штор, надіньте на кожен край карниза по кільцю, а потім - по фиксирующему ковпака.
Корисна порада
В тому випадку, якщо ви не можете просвердлити отвір в перемичці вікна, то підніміть карниз трохи вище і закріпіть кронштейни далі від зовнішніх кутів окна.Еслі карниз дуже довгий, його можна вкоротити. Для цього прикладіть його над вікном, виміряйте зайве і відріжте. Для великих вікон вибирайте довгий карниз, і щоб уникнути провисання поперечини прикріпіть посередині додатковий кронштейн.