Як розтягнути картинку.

Збільшити розмір картинки на сторінці певного ресурсу Інтернету досить просто. Для цього доведеться всього лише поміняти деякі значення програмного коду картинки, розміщеного поруч з нею. Нові величини виражаються в процентах, які вказують на передбачуване масштабування цього зображення. При проведенні даної операції необхідно враховувати власний дозвіл монітора комп'ютера. Доцільно робити перевірку на кількох моніторах.
Вам знадобиться
  • З'єднання з Інтернетом, сторінка з картинкою, HTML-коди зображення.
Інструкція
1
Відкрийте потрібну картинку . Уважно вивчіть код сторінки і картинки, в якому прописані всі її розміри - висота, ширина.
2
Змініть в коді, що вказує ширину картинки, наявні цифри на відсотки, наприклад, замініть width=«277» на width=«90%». Відсотки в даному випадку позначають, наскільки сильно буде розтягнута картинка після її перетворення.
3
Виконайте аналогічні дії з кодом, визначальним висоту картинки, наприклад, встановіть, замість цифр параметр height="80%».
4
Збережіть всі зроблені зміни.
Зверніть увагу
Вибирайте відсоток розтягування залежно від специфічного будови web-сторінки, але при цьому в обов'язковому порядку орієнтуйтеся на таблицю, в якій знаходиться зображення. Доцільно звірити готовий результат на декількох моніторах. Це дозволить уникнути неприємного спотворення зображення.
Корисна порада
Даний метод розтягування зображення дозволяє налаштувати картинку з урахуванням дозволу екрану конкретного монітора комп'ютера і структури сторінки того чи іншого сайту.
Змінити розмір фотографії, зменшити її або збільшити, а також обрізати зайве, щоб зробити з фотографії аватар або елемент колажу для фотомонтажу можна, використовуючи найрізноманітніші графічні редактори - наприклад, Adobe Photoshop. Однак багатьом Photoshop здається занадто складною для освоєння програмою, і в цьому випадку змінити розмір і межі фотографії вам допоможе безкоштовна і проста в обігу програма XNView.
Інструкція
1
Встановіть та запустіть програму, і тоді натисніть в ній фотографію , яку ви хочете змінити. Якщо ви хочете просто зменшити фотографію до певного розміру і відкадрувати її, наприклад для того щоб оптимізувати її для викладання в інтернеті, відкрийте в меню вкладку «Малюнок» і виберіть пункт «Розмір полотна».
2
В налаштуваннях розміру екрану вкажіть потрібну висоту і ширину, а потім, натиснувши відповідну кнопку на панелі внизу, виберіть, з якого боку при обрізанні буде використана частина зображення. Таким чином, ви можете зменшити фотографію до потрібного дозволу, відкадрувати при цьому зображення з правої, лівої або кутовий частини фотографії.
3
Також ви можете обрізати фото в довільному порядку. Такий спосіб підійде тим, хто хоче вирізати частину зображення для аватара або іконки. Знайдіть в лівому верхньому кутку фотографії за допомогою курсору миші направляючу точку і, утримуючи клавішу миші, перетягніть цю точку до правого нижнього кута. Ви побачите, як по фотографії переміщається прямокутна рамка.
4
Переміщайте цю рамку і міняйте її розмір так, щоб вона обмежила потрібний вам фрагмент фотографії. Клацніть на обведеної області правою клавішею миші і виберіть у спадному меню опцію «Обрізати».
5
Для того щоб стиснути або розтягнути фотографію до будь-якого розміру відкрийте знову в меню вкладку «Малюнок» і виберіть пункт «Зміна розміру». В поле «висота» і «ширина» вкажіть довільні розміри, які вам потрібні, і натисніть ОК.
6
Якщо ви стиснули фотографію , вона може втратити частину різкості. Щоб повернути фотографії різкість, відкрийте вкладку меню «Фільтр» і клікніть на кнопку «Ефекти». Виберіть фільтр «Опрацювання деталей», Опрацювання країв »або« Покращення фокусування ».