Як вибрати собі стиль.

Правильно вибраний стиль одягу дозволяє людині виглядати сучасно, відповідно до модними тенденціями, і в той же час підкреслити свою індивідуальність. Іноді про людей, які мають почуття стилю, навіть кажуть, що вони йдуть завжди трохи попереду віянь моди. І це дійсно так, уміння відповідним чином підбирати і носити одяг і аксесуари, викликає бажання інших людей теж одягатися саме так. Для того щоб вибрати собі стиль , який вам підійде, потрібно врахувати кілька факторів.
Інструкція
1
Сьогодні існує безліч стилів в одязі. Мабуть, одними з популярних є класичний, військовий стиль (мілітарі), спортивний, клубний, джинсовий, стилі дербі і діловий. Можна вибрати те, що підходить вам, вже з цього набору. Свій вибір зробіть, враховуючи свій характер, свої звички, одяг цього стилю повинна бути звичною і комфортною для вас.
2
Необхідно пам'ятати і про те, щоб те, що на вас одягнено, гармоніювало з навколишнім вас дійсністю. Не дуже вдалим буде вибір фольклорного стилю, якщо ви працюєте в юридичній компанії, а діловий стиль безглуздо буде виглядати, якщо ви стоїте за прилавком магазина іграшок.
3
Врахуйте, що обраний вами стиль визначатиме і манеру поведінки - джинсовий припускає неформальне, розкріпачене спілкування; діловий костюм-трійка зобов'язує бути строгою, стриманою і спокійною; сарафан в стилі «Барбі» - веселої, кокетливою і сексуальною.
4
На вибір стилю може вплинути навіть ваш настрій і світосприйняття - якщо ви веселий і позитивна людина, люблячий пожартувати, рухливий і люблячий фізичні навантаження, то ви, звичайно, віддасте перевагу спортивний стиль - зручний одяг яскравих, веселих кольорів. Якщо ви стримані в прояві своїх почуттів і зовсім не ексцентричні, то ви, напевно, віддасте перевагу класику.
5
Ви повинні проаналізувати, які варіанти для вас найбільш прийнятні, які кольори й фасони вам йдуть, і вибрати той стиль , який максимально відповідає вашому типу характеру, способу життя і світосприйняттю. Збалансоване поєднання одягу, зовнішності і характеру додадуть завершеність і природність вашому образу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DXBI01k5DnE