Як виростити хурму.

Хурма - субтропічна листяна рослина, плоди якого їстівні. Батьківщиною хурми вважається Китай, але в наші дні це рослина отримала широке поширення в багатьох країнах світу. Сьогодні в світі налічується більше двохсот різних видом хурми. Плоди хурми - великі м'ясисті ягоди оранжевого кольору, вага яких становить від 100 до 300 грамів. Красиві і смачні ягоди хурми відрізняються насиченим смаком і приємним ароматом. В них міститься величезна кількість цукру, заліза і вітаміну С. Дозріває хурма пізно - в жовтні-листопаді.

Якщо у вас є стиглий плід хурми, ви можете спробувати самостійно виростити хурму з кісточки в домашніх умовах.

  1. Кісточку хурми необхідно промити, просушити і покласти в невеликий горщик із землею. Не варто закопувати кісточку на занадто велику глибину - досить присипати її зверху 1-2 сантиметрами ґрунту. Зверху горщик слід накрити целофановою плівкою і поставити в тепле місце. Для цих цілей підійде звичайна батарея центрального опалення.
  2. Зазвичай насіння сходить не раніше, ніж через 1-2 тижні. Протягом усього цього періоду горщик повинен стояти, накритий целофаном, який час від часу необхідно знімати для провітрювання. Щоб паросток не загинув, його необхідно періодично поливати - у міру підсихання ґрунту.
  3. В цілому ж доглядати за хурмою досить просто: як тільки з'явиться паросток, целофан з горщика можна зняти. Якщо на кінці паростка залишається кісточка, постарайтеся допомогти рослині і зняти її за допомогою гострого ножа, ножиць або голки.
  4. Паростки хурми розвиваються дуже швидко, тому рослина потребує частої перевалці в горщики більшого діаметра. Якщо ви хочете виростити хурму великого розміру, стежте за тим, щоб у рослини не бракувало субстраті. Рослини в тісних горщиках часто зупиняються в рості, жовтіють і осипаються.
  5. Хурма потребує великої кількості вологи і хорошому природному освітленні. В літній час її можна тримати на балконі, затінюючи від прямих сонячних променів. Два рази на місяць рослину необхідно підгодовувати, чергуючи мінеральні та органічні добрива.
  6. З настанням осені деревце хурми переносять в прохолодне темне приміщення - наприклад, в підвал. Грунт зверху необхідно засипати щільним шаром вологої тирси, які протягом усього періоду спокою регулярно зволожують - щоб грунт не пересихав. В лютому або на початку березня проводиться перевалка дерева, грунт рясно заливається водою, а горщик з рослиною виставляється на світле місце. У домашніх умовах хурма виростає до 1.5 метрів. Молоді сіянці хурми формують в невеликі деревця, прищипуючи верхівкові пагони. У домашніх умовах хурма починає плодоносити у віці 5-7 років, але якщо прищепити деревце - перші плоди з'являться через три роки після щеплення.