Як досягти своїх цілей.

Якщо подумати, то все наше життя складається з якихось етапів досягнення цілей : закінчити школу, інститут, створити сім'ю, скинути вагу, купити машину, побудувати будинок і ще багато всього. Але, якщо придивитися, хтось іде по життю, планомірно домагаючись поставлених цілей , а хтось загальмував на початковому етапі, так і залишившись в тому стані, як на самому початку свого життєвого шляху. Для того щоб досягти своїх цілей в житті, необхідно докласти зусилля, а не обмежуватися тільки їх декларацією.
Інструкція
1
Мудреці говорили, що будь-який, навіть найдовший шлях починається з маленького кроку. Першим кроком буде аналіз і конкретизація вашої мети. Для того, щоб вона придбала реальних рис, зафіксуйте її на папері. Продумайте ті основні етапи, які вам треба подолати на шляху до головної мети, запишіть їх. У вас вже вийшов план дій. Тепер проставте в ньому терміни, в які кожен пункт вашого плану повинен бути реалізований. Подивіться на нього - ваша мета стала більш реальною!
2
Тепер ваша задача - втілення в життя кожного етапу. Розробіть план по його втіленню в життя, продумайте всі деталі, які для цього будуть потрібні. Якщо ви відразу не бачите ясного шляху вирішення даної проблеми, вам на допомогу прийде підсвідомість. Для цього ваше бажання повинно бути достатньо сильним і щирим, а ідея втілення поставленої задачі прийде з часом.
3
Подумайте, якими якостями ви повинні володіти, щоб досягти своєї мети. Бути може, для цього доведеться опанувати якимись навичками, набути нових знань. Не бійтеся цього, розвиваються і удосконалюються. Придивіться до себе - чи все вас влаштовує в своєму характері, уявіть собі ту людину, яким ви повинні стати, домігшись своєї мети і починайте працювати над тим, щоб відповідати цим поданням.
4
Використовуйте метод самонавіювання і переконайте себе в реальності досягнення своєї мети і у вашому неодмінної успіху. Нехай вас не бентежать труднощі і невдачі, методично долайте їх, не втративши надію і не відступаючи. Не забувайте, що життя не закінчується після того, як ви досягнете успіху, відразу визначте для себе наступну життєву задачу, програмуючи себе і свою свідомість на те, що дана мета буде, безумовно, досягнута. Дійте!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5MMTuON4i4Y