Як обшивати гіпсокартоном.

Сьогодні за допомогою гіпсокартону можна втілити будь-які бажання в області обробки. Починаючи від звичайного вирівнювання стіни і закінчуючи декоративними багаторівневими стелями складної конфігурації. Іншими словами в застосуванні гіпсу немає межі в області моделювання дизайну. Технологія монтажу гіпсокартону проста. Існує два способи кріплення гіпсокартону - це клейовий і каркасний.
Вам знадобиться
  • Профілі металеві, шуруповерт і шурупи для гіпсокартону, дриль та дюбелі, гіпсокартон, ножиці по металу, вимірювальний інструмент.
Інструкція
1
Клеевой спосіб. Для кріплення використовують гіпсовий клей. Наносите клей краплями по всьому периметру аркуша з кроком в 25 см і по діагоналі до центру листа з кроком в 35 см. Якщо стіни мають значні нерівності, то перед тим як приклеювати лист гіпсокартону зробіть своєрідну сітку. Робиться це так: по всьому периметру приміщення на підлозі та стелі кріпляться смуги з гіпсокартону шириною в 10 см. Не забувайте використовувати схил. Після цього з відстанню в 60 см кріпляться вертикальні смуги.
2
Каркасний спосіб. Монтаж гіпсокартнових аркушів починається з установки металевого каркаса. Каркас являє собою металеву обрешітку з стоєчних профілей.1. Прокреслите на підлозі лінію кріплення профіля.2. За допомогою схилу перенесіть її на потолок.3. З кроком 60 см розмітьте лінії розташування і місця кріплення вертикальних реек.4. По розмічених точкам просвердлите отвори під дюбеля.5. Прикріпіть до стіни прямі підвіси (для кріплення профілю до стіни) 6. Закріпіть вертикальний профіль.Как тільки монтаж каркаса завершено можна, приступати до кріплення гіпсокартону. Прикручують лист за допомогою шуруповерта. Обов'язково стежте, що б саморіз входив під прямим кутом. В процесі роботи виникне питання різання гіпсокартону. Робити це дуже легко. Канцелярським ножем проріжте верхній шар картону, потім надламаних в місці розрізу і проріжте нижній шар картону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=K4wkgQG3dtE
Корисна порада
Прикручувати гіпсокартон слід з кроком в 25см і заглиблювати капелюшок не менше ніж на 1мм