Як заправити принтер.

Коли принтер сигналізує про спорожнілому картриджі й відмовляється друкувати далі, більшість користувачів розуміють, що прийшов час розщедритися на новий картридж. Інші починають згадувати, де і почому його можна заправити. І лише деякі філософськи знизують плечима і дістають тюбик чорнила потрібного кольору.
Вам знадобиться
  • - заправний шприц
  • - чорнило потрібного кольору
Інструкція
1
Для прикладу наводиться порядок заправки картриджа струменевих принтер ов від компанії НР. Зверніть увагу, що особливістю цих картриджів є наявність на них друкуючої головки (на відміну від інших), тому заправляти їх треба відразу ж після того, як закінчиться фарба, щоб уникнути засихання головки.
2
Поставте картридж на робочу поверхню (краще, якщо це буде газета або серветка) друкуючої головкою вниз і зніміть з його корпусу наклейку.
3
Наберіть в заправний шприц потрібну кількість чорнил (10 мл. Для чорного картриджа і по 3 мл. Для кожного кольору в кольоровому).
4
Введіть голку в заправний отвір підмета заправці картриджа і вводите чорнило доти, поки їх надлишок чи не з'явиться навколо отвору.
5
Наклейте на верхню частину картриджа липку стрічку таким чином, щоб закрити всі отвори, і проколіть її над заправним отвором.
6
Протріть контактну пластину і друкувальну головку картриджа.
7
Тепер можна встановлювати картридж в принтер .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bGiqRbyyW3I
Зверніть увагу
Якщо ви проводите поспіль заправку декількома квітами, то після кожної процедури ретельно очищайте і просушуйте голку заправного шприца.