Як вибрати соковижималку для цитрусових.

Свіжовичавлені соки цитрусових корисні, смачні і здатні відновлювати сили. Щоб готувати їх в домашніх умовах, достатньо придбати спеціальну соковижималку.
Вам знадобиться
  • - апельсини або грейпфрути;
  • - цитрус-прес.
Інструкція
1
Вибирайте соковижималку для цитрусових, якщо плануєте робити тільки апельсиновий сік. Порівняно з універсальними агрегатами вона коштує зовсім недорого. Соковижималка може бути електричної або механічної. Пристрій її просте - мотор, конусоподібна насадка, ємність для збору соку.
2
Визначте, яка потужність вам необхідна. У соковижималок потужність може бути 200-800 Вт Швидкість отримання соку буде залежати саме від цієї характеристики. В них повинен бути регулятор обертання. Оптимальна швидкість обертань - 8000-10000 оборотів в хвилину. Якщо швидкість буде маленькою, менше буде і вихід соку. Велика швидкість - вийде сік, в якому багато м'якоті.
3
Огляньте конструкцію носика ємності, в яку збирається отриманий сік. Носик повинен бути зручним для того, щоб розливати вийшов сік. Корпус пристрою може бути пластиковий або з нержавіючої сталі. Вибирати краще сталеві - вони довговічніші і не викличуть небажаних хімічних реакцій.
4
Огляньте резервуар для збору соку. Якщо ви захоплюєтеся приготуванням коктейлів на основі апельсинового фрешу, вам слід вибирати резервуар з мірною шкалою. Деякі моделі пристрою мають корисну функцію, що дозволяє регулювати кількість м'якоті в підготовлюваний соку. Це можливо, якщо налаштувати на насадці ширину прорізів - чим вони вже, тим менше в соку буде м'якоті.
Зверніть увагу
Не так давно стали з'являтися моделі соковижималок, у яких система подачі соку пряма, що дозволяє наливати свіжоприготовлений сік прямо в стакан. Так можна отримати саме ту порцію соку, яка потрібна - а це дуже важливо, оскільки свіжовичавлений цитрусовий сік придатний до вживання дуже недовго. Уже через двадцять хвилин після приготування корисні властивості з нього випаровуються, тому пити сік треба негайно після віджимання. Крім того, так не знадобиться додатково переливати сік з однієї ємності в іншу і відмивати потім резервуар соковижималки.
Корисна порада
Для того, щоб в стандартній соковижималці для цитрусових приготувати склянку соку, знадобиться пара соковитих апельсинів. В недорогих моделях апельсини доведеться притримувати рукою, але можна придбати і таку, де є спеціальний тримач. Деякі пристрої укомплектовані знімними насадками, які можуть бути різними за розміром і призначенням. Краще вибрати модель, у якої є режим чергується обертання - вона допоможе отримати побільше соку.