Як відключити картинки.

Інтернет на основі GPRS або 3G поки ще не може порадувати високою швидкістю, тому доводиться шукати варіанти, щоб прискорити завантаження сторінок. У більшості браузерів можна відключити картинки , що позитивно позначиться на швидкості веб-серфінгу, а також допоможе заощадити на трафіку.
Інструкція
1
Щоб відключити картинці в браузері Google Chrome, відкрийте меню (значок гайкового ключа на панелі) і виберіть пункт «Параметри». Перейдіть в розділ «Розширені» і натисніть кнопку «Налаштування змісту». У меню, активуйте команду «Не показувати зображення».
2
У браузері Opera картинки вимикаються значно простіше. Клацніть у правому нижньому куті на кнопку «Вид» і натисніть на сходинці «Показувати всі зображення» один раз, щоб приховати все картинки , і два рази, щоб залишити зображення з кешу.
3
Для відключення картинок в Mozilla Firefox натисніть кнопку меню FireFox і виберіть пункт "Налаштування". Перейдіть в розділ «Вміст» і зніміть прапорець «Автоматично завантажувати зображення».
4
В Internet Explorer відкрийте меню «Сервис» і виберіть пункт «Властивості оглядача». На вкладці «Додатково» зніміть прапорець «Показувати зображення» і натисніть «ОК».