Як знайти свою справу.

У кожного в житті є своє покликання, свою власну справу, яке буде до душі. Однак не кожному відразу вдається його знайти. Закінчивши навчальні заклади, багато влаштовуються на роботу і після п'яти-десяти років праці розуміють, що це зовсім не те, чого їм хочеться. Бідолахи намагаються знайти свою справу роками. Але процес пошуку можна прискорити і раціоналізувати, щоб даремно не витрачати своє життя на щось, що вам зовсім не подобається.
Інструкція
1
Щоб знайти свою справу, для початку визначтеся, які у вас мрії і надії в житті. Не обмежуйте себе поточними обставинами, просто зафіксуйте на папері всі ваші бажання.
2
Озирніться на своє життя. Згадайте всіх людей, всі ситуації і ваші дії, які приносили вам радість. І оцініть силу своєї радості для кожного з пунктів, який вам вдасться згадати. Запишіть результати в блокнот, щоб чітко зрозуміти, що вам ближче.
3
Запишіть свої думки про те, в якій сфері життя ви хотіли б щось змінити. Як би вам хотілося, щоб вас згадували по закінченню життя? В якості кого? Запитайте себе до чого вам є діло?
4
Спробуйте придумати декілька варіантів відповіді на питання, чим би ви зайнялися, якби у вас був час, сили і гроші. Чого б вам хотілося найбільше в житті?
5
Спробуйте поговорити з членами сім'ї та близькими друзями, щоб знайти свою справу. Запитайте їх, можливо вони помічали, що якась тема надихає вас найбільше? Порівняйте всі відповіді і підрахуйте результати.
6
Прислухайтеся до себе, щоб знайти свою справу. Може бути у вас є якісь приховані, давно забуті таланти або сильні сторони? Може бути в них ваше покликання?
7
Протестуйте себе особистісними опитувальниками, щоб з'ясувати, як вам знайти свою справу, і що вам найбільше підходить. Зіставте результати тестів з тими даними, що ви з'ясували раніше і визначитеся з вашим місцем у житті і вашими бажаннями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-HNkmr7g67U