Як назвати черепаху.

Черепасі, мешканки дому, обов'язково потрібно ім'я. Але єдиного порядку, як називати рептилій, поки немає. Тому ім'я для черепахи вибирає виключно господар. І потрібно, щоб воно не тільки подобалося членам родини, а й підходило для тварини. Адже багато черепахи запам'ятовують свої імена і навіть відгукуються на них.
Інструкція
1
Визначте підлогу черепахи. У самців пластрон трохи увігнутий. Це буває помітно навіть у маленьких черепах. У самок пластрон зазвичай буває плоским.
2
Визначте вік черепахи. За розміром можна його визначити лише приблизно. Але можна порахувати борозенки на одній з пластин карпакса.
3
Визначте вид черепахи. У домашніх умовах найчастіше живуть степові черепахи, але можна зустріти і середземноморських, і навіть ще більш екзотичних. З водяних черепах найбільш популярні красноухие.
4
Поспостерігайте за рухами і повадками тварини. Цілком можливо, ви помітите якісь характерні риси, за якими можна буде назвати черепаху . Якщо черепаха дуже швидко пересувається, її можуть звати Спринтер, Чемпіон або навіть Ракета.
5
Черепасі, особливо середземноморської, можна дати красиве грецьке ім'я - Аспазія, Орфей, Кассіопея, Геракл. Доречні і ласкаві домашні імена, начебто Чапа або Чудик. Головне - щоб ім'я подобалося господарям і передавало характерні риси тварини.
Зверніть увагу
Ім'я можна дати і водяним черепахам. Правда, вони не настільки охоче спілкуються з людьми. Не варто давати чероепахам імена членів сепмьі або інших людей, а також клички кішок і собак. Не підходять і імена казкових героїв.
Корисна порада
У маленьких черепах підлогу визначити трохи складніше, ніж у великих. У хлопчиків на пластроні є невелике заглиблення. Крім того, у хлопчиків кігті зазвичай бувають довшими. Однак не варто визначати стать тільки по пазурах. Довгі кігті можуть бути й ознакою заболеваніяю С домашніми вихованцями частіше спілкуються діти, ніж дорослі. Тому обов'язково запитайте думку дитини. Можна запропонувати кілька імен на вибор.Імя для черепахи не повинно виникати жодних негативних асоціацій. Тварини дуже чутливі до емоцій, які відчувають люди, і черепахи в цьому плані не є винятком.