Як підключити домофон.

Незмінними атрибутами сучасного часу для захисту житла є металеві двері, охоронна сигналізація та решітки на вікнах. Не менш популярними вважаються пристрої, які обмежують доступ не тільки в саму квартиру, але і в під'їзд будинку. Одним з таких пристроїв є домофон , який дозволяє кожному мешканцеві вирішувати впускати сторонньої людини в під'їзд чи ні. Людина, що знаходиться на вулиці набирає номер квартири на пристрої, встановленому на під'їзді, і натискає кнопку "В", що позначає "виклик", а в цей час в квартирі лунає дзвінок. Господар, знявши трубку домофон а, може вести розмову з відвідувачем. Вирішивши відкрити двері гостю, необхідно просто натиснути кнопку на переговорному пристрої і людина з боку під'їзду легко може потрапити в будинок. У тих будинках, де підключені домофон и, завжди чисто, так як будинок захищений від непрошених гостей.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно визначитися з прихильниками та противниками підключення домофон а в під'їзді. Це важливо, тому що вартість роботи і самого пристрою ділиться на кількість квартир в під'їзді. Двері та домофон є колективною власністю, і в їх придбанні повинні все приймати участь. Як правило, за тих, хто відмовляється платити, оплачують інші погодилися. Всі люди отримують 2 електронних ключа та детальну інструкцію по експлуатації домофон а. У тих людей, які відмовилися оплачувати послуги з установки домофон а, переговорний пристрій в квартирі встановлено не буде до тих пір, поки вони сплатять борги іншим мешканцям.
2
Далі потрібно визначити список з кількістю необхідних електронних ключів для кожної квартири. Два ключа видається безкоштовно, а за кожен додатковий необхідно оплатити за тарифами фірми, яка встановлює домофон .
3
Потім необхідно зібрати гроші з мешканців і оформити відповідні документи. Договір укладається з людиною, що представляє всіх мешканців під'їзду. Він повинен прийти у фірму з паспортом. Представнику, як правило, не потрібно платити за підключення домофон а.
4
Для укладення договору потрібно внести 50% загальної вартості робіт та матеріалів, яка включає: підключення домофон а на двері під'їзду, установку пристроїв для переговорів в квартирах, 2 електронних ключа для кожної квартири та інструкцію по експлуатації домофон а, монтаж, перевірку та підключення обладнання і гарантію на 1 рік на обладнання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=f-d1OZTgV_M
Зверніть увагу
Фахівці, які займаються установкою переговорних пристроїв, працюють протягом усього робочого дня і готові прийти в будь-який час зручний для вас, тому сидіти вдома, і чекати немає абсолютно ніякої необхідності.
Корисна порада
Разом з оплатою за роботу і установку обладнання, можна відразу замовити і оплатити додаткові електронні ключі, металеві двері і дверний доводчик.