Як різати керамічну плитку.

Керамічну плитку доводиться класти на різних площах під самими різними кутами, в результаті чого природно виникає два питання. Який інструмент використовувати для цієї мети? Як розрізати плитку ? Кахельну плитку можна розрізати за допомогою двох інструментів: роликового склоріза і плиткореза.
Вам знадобиться
  • Плиткорез, роликовий склоріз, маркер або олівець, вимірювальний інструмент, наждачний папір.
Інструкція
1
Якщо ви хочете розрізати настінну скляну або кахельну плитку , використовуйте звичайний роликовий склоріз. Накресліть лінію, де здійснюватиметься надріз за допомогою звичайного олівця або маркера. Рівномірно натискаючи на склоріз проводимо лінію від протилежного краю до себе. В результаті повинна вийти невелика канавка. Коли будете розламувати плитку , підкладіть під неї олівець і рівномірно натиснете по обидві сторони розрізу
2
Для різання підлогової кахельної плитки використовуйте плиткорез. Плиткорез має більше коліщатко, що дозволяє робити рез на велику глибину. Покладіть плитку на підставу плиткоріз, поєднавши лінію розрізу з коліщатком. Піднімайте ручку доти, поки коліщатко не торкнулося плитки, притримуючи, рухайте на себе. Для того що б розділити плитку просто натиснете на ручку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pliQ2mO9S20
Корисна порада
Головні правила: надріз робиться тільки один раз і не ближче ніж на 1см до краю плитки, перед резом, плитку необхідно замочити у воді.