Як змусити кота є. Як привчити кошеня є кисломолочні продукти.

Вибагливі в їжі хвилює багатьох власників кішок. Для того, щоб впоратися з цією проблемою, необхідно запастися терпінням і не піддаватися на вимогу улюбленого вихованця терміново дати йому улюблений корм.
Інструкція
1
Найчастіше кішки відмовляються їсти різноманітну їжу через те, що їх з дитинства привчили до готових кормів. Якщо ви має можливість годувати свого воркіт високоякісним сухим кормом і консервами, то особливих проблем немає, адже такі корми ретельно збалансовані і тварина при їх вживанні не потребує додаткової підгодівлі.
2
Інша справа, якщо кіт не їсть нічого крім дешевих кормів економ-класу, які при постійному вживанні здатні викликати порушення обміну речовин, захворювання шлунково-кишкового тракту, печінки і нирок. В такому випадку тварина просто необхідно перевести на хороший корм або привчити харчуватися звичайною їжею (м'ясо, злакові, кисломолочні продукти, варені овочі, мінеральні добавки).
3
Якщо ваш кіт категорично відмовляється їсти нову їжу, то є два способи. Перший полягає в поступовій підміні їжі. Наприклад в звичний корм почніть додавати шматочки м'яса або рибки, поступово кількість сухого корму зменшуйте до мінімуму. Після чого до м'ясцем можна додавати трохи овочів або кашок.
4
Якщо ваша кішка категорично відмовляється їсти шматочки м'яса, обираючи корм, то необхідно застосувати інший спосіб. Покладіть мяско в мисочку і не давайте гурману іншого корму. Голодування протягом двох-трьох днів відмінно підстьобує апетит і не шкодить здоровому організму. Головне не піддаватися на жалібні стогони і сумні очі - кіт-провокатор всіляко спробує домогтися від вас улюблених ласощів. Побачивши, що звичні способи не діють у вашого улюбленця не залишиться інших варіантів, окрім як почати харчуватися нормальною їжею.
Зверніть увагу
При зміні раціону у тварини може розвинутися розлад шлунково-кишкового тракту. Це нормальне явище. Якщо діарея не проходить протягом 2-3 днів, то необхідно звернутися за консультацією до ветеринарного лікаря, який призначить відновну терапію.