Як підібрати взуття.

Велику частину життя людина проводить у взутті. Багато проблем з ногами і хребтом розвиваються через неправильно підібраних туфель або чобіт. Саме тому важливо навчитися правильно підбирати "одяг" для своїх улюблених ніжок.
Інструкція
1
Перш за все необхідно купувати взуття , яка відповідає вашому розміру і з анатомічною будовою стопи. Перш ніж купити вподобані туфлі, поміряйте їх. Бажано походити в новому взутті по торговому павільйону - таким чином ви зрозумієте комфортно вам у цих туфлях при русі. Ні в якому разі не купуйте взуття , якщо вона вам тисне, або стопа відчуває себе скуто в колодці.
2
Міряти взуття найкраще ввечері, так як в кінці робочого дня ноги можуть набрякати і куплена без урахування цієї особливості взуття буде згодом приносити дискомфорт.
3
Для людини однаково шкідлива як тісний, так і занадто вільна взуття . Від вільної розвиватимуться потертості і мозолі, а від тісного в стопі відбуватиметься порушення кровообігу, можливо викривлення пальців і вростання нігтів.
4
Варто мати на увазі, що розмір взуття у різних фірм-виробників може варіювати. Тому ніколи не купуйте взуття без примірки.
5
Якщо при носінні взуття за розміром ви відчуваєте дискомфорт, то вам варто звернутися до лікаря. Часто буває, що при стандартному розмірі ноги у людини може бути нестандартний вз'ем або повнота. Також дискомфорт при носінні взуття може виникати при захворюваннях стопи або хребта. В таких випадках лікар-ортопед допоможе вам підібрати взуття з лікувальним ефектом.
6
Також необхідно підбирати взуття відповідно до її призначення. Повсякденне взуття підходить для постійної шкарпетки, спортивну необхідно надягати для занять спортом, так як якщо ходити в ній постійно, то може сформуватися плоскостопість, а взуття , призначену для урочистих випадків, необхідно носити не більше 3-4 годин.
7
Не забувайте, що постійне носіння високих каблуків також шкідливо відбивається на стопах і хребті. Саме тому необхідно чергувати її носіння із зручними моделями на низькому каблуці.
8
Також не слід забувати, що найякісніша взуття робиться з натуральних матеріалів, в яких стопа може дихати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AfrXCtlKU_8