Як привітати подругу з днем ??народження.

Як не дивно, не всі жінки чекають дня свого народження з радістю, деяким в цей день буває навіть сумно. Бути може, день народження нагадує їм про швидкоплинному часі, а, може, їм не подобається в цей день надмірну увагу до своєї персони. Як би там не було, в глибині душі свята хоче кожна жінка і, якщо ви справжня подруга, то постарайтеся, щоб у цей день у вашого близької людини був гарний настрій і приємні сюрпризи, які створюють цей настрій.
Інструкція
1
Як правило, жіноча дружба, якщо вона справжня і ґрунтується на щирій любові і взаємної прихильності, достатньо міцна. Для багатьох жінок близька подруга стає довіреною особою, що знають всі секрети, вподобання й таємні бажання. Дружні стосунки значно полегшують і вибір приємного сюрпризу.
2
Для того щоб привітати подругу з днем народження і підняти їй настрій на весь день, замовте їй букет квітів, який посильний доставить їй в момент пробудження. Сьогодні практично в кожному місті існують подібні служби, їх телефони можна дізнатися в довідковій або по інтернету. Підберіть їй букет з квітів, які їй подобаються, і продиктуйте слова привітання та любові, які їй вручать на листівці разом з букетом.
3
Згадайте про її бажаннях і допоможіть їй втілити їх у життя. Якщо вона як-небудь в дружній бесіді ділилася з вами своїми мріями, то ваше завдання пригадати їх. Якщо їй хотілося схуднути - подаруйте їй абонемент у фітнес-центр або тренажерний зал. Якщо вона хотіла навчитися смачно і різноманітно готувати - подаруйте книгу з оригінальними кулінарними рецептами. Якщо вона хотіла поїхати кудись розвіятися і відпочити, купіть їй екскурсійну поїздку на найближчі вихідні.
4
Якщо грошей у вас не дуже багато, це не біда, можна купити подрузі чудесні зразки косметики ручної роботи - мило, шампуні, крем, для виготовлення яких використовуються натуральні компоненти. Такий подарунок завжди підніме настрій будь-якій жінці.
5
І не забудьте зателефонувати їй раніше, щоб ваше усне привітання вона почула в числі перших. Просто скажіть їй, як ви її любите, адже це так здорово, що у вас є така чудова подруга!