Як зробити гарний фон.

Напевно, ви не раз опинялися в ситуації, коли знайшовши хороший об'єкт для зйомки, були незадоволені фоном цього об'єкта. Програма Adobe Photoshop дозволяє виправити цю прикру помилку без особливих зусиль.
Інструкція
1
Відкрийте ваше зображення. Створіть дублікат шару, використовуючи поєднання клавіш (Ctrl + J). Завжди намагайтеся працювати на дублікаті шару, щоб не зіпсувати вихідну фотографію.
2
Вам потрібно виділити і прибрати білий фон. Один з найшвидших способів вирізати по контуру - це виділити все непотрібне і видалити. Для такого виділення вибираємо інструмент Magic Wand Tool (Чарівна паличка) Встановлювати допуск 5 і клацаємо лівою кнопкою миші по фону.
3
Внаслідок отримуєте таке зображення. Виділення не захоплення область тіні, але це можна виправити. Видаліть виділений фон за допомогою клавіші Delete.
4
Фон видалено. Вимкніть видимість основного шару. Зніміть виділення поєднанням клавіш Cntr + D
5
Викличте на панелі інструментів Eraser (ластик), встановіть непрозорість 100% і натиск 50%. Збільште зображення, рухаючи бігунок у вікні навігатора вправо, і акуратно зітріть ластиком все зайве. Діаметр ластику можна регулювати на клавіатурі квадратними дужками (в російській розкладці літери Х і ред). Тепер об'єкт виділений повністю.
6
В меню File виберіть команду Open (відкрити) та знайдіть рисунок, на тлі якого хочете помістити ваше зображення. Він відкриється в окремій вкладці.
7
Інструментом Move Tool (стрілка) перетягніть зображення чашки на фон. При необхідності збільште або зменшіть розмір, викликавши Transform (Cntr + T). Клавіша Shift дозволяє зберегти правильні пропорції картинки при зміні розміру.
8
Виберіть в меню опцію Flatten Image (виконати зведення) і зведіть шари фону і чашки в один. Збережіть зображення (Shft + Cntr + S). Оцініть результат. Вся робота зайняла не більше 7 хв.
Зверніть увагу
Цей спосіб використовується для тих робіт, на яких фон має близькі колірні відтінки. Ви клацаєте мишею на області виділення, програма визначає колір стартового пікселя і виділяє всі пікселі того ж кольору або близького до нього.