Як відновити права при втраті. Як відновити права у зв'язку з втратою.

Посвідчення водія (водійські права ) в сучасний час є немаловажним документом, як для чоловіка, так і для жінки. Це пов'язано в першу чергу з темпом життя, що пред'являє дуже високі вимоги людині в транспортній сфері. Але, на жаль, автолюбителі - не роботи і з кожною людиною може трапитися така перестав приємна ситуація, як банальна втрата водійських прав. Що ж робити в такій ситуації, і які кроки зробити, щоб відновити права ?
Інструкція
1
По-перше, потрібно отримати тимчасові права . Це необхідно, тому що постійні можна буде отримати тільки через 30 днів після втрати. Цей термін розрахований на те, що права можуть знайтися. Щоб отримати тимчасові права потрібно прийти в ГИБДД і написати заяву про видачу тимчасового посвідчення водія, у зв'язку з втратою старого.
2
Потім взяти в ГИБДД квитанцію, оплатити і здати назад. При цьому чек про оплату залишити собі.
3
Протягом 30 днів чекати поки не видадуть нові водійські права . За цей час можна періодично подзвонювати до інспекції для уточнення прийомних днів і робочих годин.
4
Через 30 днів, прийти в ГИБДД і взяти квитанції на оплату держмита та за нове водійське посвідчення. Оплатити їх, залишивши у себе чеки.
5
Після оплати знову прийти в ГИБДД з паспортом, квитанціями, тимчасовим водійським посвідченням і двома кольоровими фотографіями 3 * 4.
6
Прийти за отриманням нового водійського посвідчення в призначений співробітниками день.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p01pcoVO5Lw
Зверніть увагу
Процес відновлення прав хоч і не складний, але зате вимагає багато часу і уваги. Тому водійське посвідчення потрібно тримати в цілості. Тоді й процедура відновлення прав не потрібна буде.
Корисна порада
Вартість підлягають оплаті квитанцій можна дізнатися, зателефонувавши співробітникам банку або в самому ГИБДД.