Як різати плитку. Як розрізати плитку в домашніх умовах.

Іноді в процесі виконання опоряджувальних робіт виникає необхідність у поділі кахельної плитки на кілька частин. Щоб навчитися правильно різати плитку, потрібно трохи часу і терпіння. Втім, дорогого устаткування вам не знадобиться - достатньо буде якісного роликового склоріза або плиткореза.
  1. Якщо ви збираєтеся різати плитку, спробуйте попередньо замочити її у воді на деякий час. Після того, як плитка полежить у воді близько години, її можна буде розрізати звичайним роликовим склорізом. Поклавши надрізану таким чином плитку на край столу, сміливо її ламайте - вона розпадеться уздовж лінії надрізу. Щоб лінія була рівною, зробіть попередню розмітку маркером або м'яким олівцем. Лінія надрізу не повинна перебувати надто близько до краю плитки, тому відступите від краю не менше ніж на один сантиметр. Пам'ятайте, що надріз необхідно зробити тільки один.
  2. Плиткорез - це спеціальний різак для кахельної плитки, він застосовується в основному для різання щільних і міцних видів плитки (наприклад, підлогової). Від склоріза даний інструмент відрізняється значно більшим розміром коліщатка (від півтора сантиметрів в діаметрі). Таке коліщатко дозволяє плиткорізами досягати більшої глибини проколу плитки. Крім того, плиткорез забезпечений спеціальним механізмом, що дозволяє розламати кахельну плитку відразу після нанесення надрізу. Вибираючи плиткорез, звертайте увагу на куточок у верхній частині щипців. Для різання підлогової плитки підходять тільки плиткорізи з металевим куточком, а для різання настінної плитки - плиткорізи з пластмасовим куточком.
  3. Якщо вам необхідно зробити акуратне отвір в кахельної плитці і при цьому зберегти її цілісність, можна скористатися досить простим і популярним способом. Необхідно попередньо видалити глазур з плитки на місці майбутнього отвору (зробити це можна за допомогою звичайного зубила і молотка), після чого ви зможете просвердлити плитку в наміченому місці за допомогою електродрилі. Цей спосіб відмінно підходить для того щоб зробити отвір в кахельної Літке, уде закріпленої на стіні. Плитку, яка не встановлена на стіну, краще свердлити ручним свердлом - електродриль обертається дуже швидко і може залишити на поверхні плитки не естетично виглядають тріщини.
При укладанні плитки доводиться стикатися з проблемою, яка пов'язана з тим, що кахельну плитку неможливо укласти цілком. Рішенням є якісна різка. Подивимося як це найкраще виконати.
Інструкція
1
Різати кахельну плитку можна звичайним роликовим склорізом. Розмітку найкраще робити по емалі, використовуючи олівець або маркер. Різати плитку потрібно на дошці або фанері. В цьому випадку склоріз не зашкодить поверхню стола.
2
Лінію надрізу необхідно робити не ближче 0,8 - 1 см від краю плитки. Надріз повинен бути тільки один. Різати потрібно акуратно і уважно. Рівномірно надавлюємо на склоріз і прокатуємо його від далекого краю плитки до себе. На емалі повинна залишитися видима канавка.
3
Після надрізу плитку потрібно розламати, причому чітко по лінії. Для цього нам знадобиться сірник. Сірник кладемо під плитку і злегка натискаємо на плитку з двох сторін. Також можна ламати плитку , приклавши її до краю стола і злегка натиснувши.
4
Для різання підлогової плитки найкраще підходить плиткорез. Його головна відмінність від склоріза полягає в розмірі коліщатка. Коліщатко плиткоріз значно більше за розмірами. Таке коліщатко робить надріз на велику глибину. З вигляду плиткорез нагадує щипці, оскільки має механізм, який виробляє розламування плитки відразу після надрізу. Плиткорез має куточок на верхній частині щипців, а також металевий зубець на нижній частині. Іноді плиткорізи мають пластмасовий куточок. Вони призначені для різання більш тонкої настінної плитки.
5
Зазвичай в комплект плиткореза входить металева лінійка-обмежувач. Вона потрібна для серійної різання, тобто, щоб різати кілька плиток однакового розміру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9EPfLrfko_4