Як нанести декоративну штукатурку.

Декоративна штукатурка мало чим відрізняється від класичної. Однак особливості застосування дуже різні. Декоративні або структурні штукатурки не призначені для вирівнювання поверхонь і не розраховані на замазування тріщин. Такі штукатурки наносять на готову поверхню для додання нема кого особливого декору в кілька етапів.
Вам знадобиться
  • Валик, маковічная кисть, шпателі різних розмірів, затиральна сітка, стартова шпаклівка, декоративна штукатурка, лоток.
Інструкція
1
Для початку необхідно підготувати стіни. Як правило, в приміщеннях стіни або пофарбовані, або обклеєні шпалерами. Наша задача максимально віддерти старе покриття. Якщо це шпалери, то для полегшення завдання можна використовувати воду і широкий шпатель. Якщо фарба тримається слабо, то обов'язково счищаем її дощенту.
2
Далі стіни необхідно загрунтувати. Для цього вам буде потрібно глибоко проникаюча грунтовка з антигрибковими добавками. В місцях явних дефектів грунтуйте особливо добре. Для цих робіт відмінно підійде широка маковічная кисть.
3
Після того як грунт висох переходимо до закладенню ямок і тріщин на поверхні. Якщо стіна дуже деформована, шпаклівку наносите в кілька шарів, затираючи кожен шар за допомогою затирочної сітки. Для цієї роботи використовуйте стартову шпаклівку і широкий шпатель 60 см.
4
Після того, як шпаклівка висохла, повторно заґрунтуйте стіни за допомогою валика. Як тільки грунт засох, можна сміливо брати в руки шпатель і дати волю своїм фантазіям. Декоративну шпаклівку наносять за допомогою шпателя, валика розпилювача. Бажаний ефект буде прямо залежати від виду шпаклівки і способів її нанесення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XSvEK6L8u9s
Корисна порада
Декоративні штукатурки можна класифікувати на три види: по типу сполучного речовини (водні і не водні), за матеріалом наповнювача, за способом нанесення і формування малюнка.