Як швидко прибрати вм'ятину на авто.

Всілякого роду випадковості (ДТП, хулігани, які грають з м'ячем діти та інші) можуть стати причиною, через які на вашому улюбленому автомобілі можуть з'явитися ушкодження у вигляді вм'ятин на кузові, що дуже неприємно. Як правило, кузовная робота в автосервісах майстрами оцінюється дуже дорого, що не кожному буває по кишені. Тому, щоб заощадити на послугах фахівців, можна самому постаратися позбутися від вм'ятини досить простим, ефективним і перевіреним способом.
Інструкція
1
Візьміть звичайний більш-менш потужний фен для сушіння волосся. Увімкніть його в мережу і нагрівайте місце вм'ятини на кузові потоком гарячого повітря не менше 1-2 хвилин (час нагріву залежить від потужності фену, тому нагрівати потрібно доти, поки метал не стане гарячим).
2
У будь-якому салоні комп'ютерної техніки продається балончик зі стисненим повітрям. Вони бувають різні, але вам підійде абсолютно будь-який. Перевернувши балончик, рясно обприскуйте вже нагріту поверхню вм'ятини скрапленим повітрям доти, поки не з'являться сліди паморозі. Ця процедура займе не більше 20-30 секунд.
3
Зачекайте, поки не зникне утворився іній, і спостерігайте, як вм'ята метал буде випрямлятися.
4
От і все готово! Тепер просто протріть вм'ятину до натурального блиску!
Зверніть увагу
Намагайтеся діяти максимально акуратно і дбайливо по відношенню до вм'ятині, здійснюючи дану роботу. Будь-яка неправильна дія в подальшому може привести до лущення фарби на місці пошкодження.
Корисна порада
Якщо звичайно вм'ятина на вашому автомобілі дуже велика, то даний спосіб, швидше за все, буде не достатньо ефективним. Його найкраще застосовувати при незначних пошкодженнях, в цілях економії не тільки грошових коштів, але й часу.
Необхідність продажу свого залізного коня виникає у кожного власника авто. Причин може бути безліч: не влаштовує з тих чи інших причин ваш автомобіль, аварійний стан, бажання змінити на машину молодше роками, сподобалася інша марка або модель і т.д. Часто, не встигнувши продати власне авто, власник вже пригледів собі іншу машину і в мріях вже мчить на ній, але купити не може собі дозволити, не продав свою. Можна, звичайно, залишити завдаток продавцеві, але чи захоче він чекати невизначений час? Людина стикається з питанням, як же продати машину швидко? Кожен випадок індивідуальний, але якщо передбачити деякі нюанси, то шанси швидко продати свій автомобіль збільшуються багаторазово.
Інструкція
1
Скористайтеся всіма інформаційними каналами: дайте оголошення в газети, на інтернет-сайти з продажу автомобілів, повідомте друзям і знайомим про ваше бажання продати автомобіль. В оголошенні обов'язково перерахуйте гідності своєї машини. Якщо є суттєві недоліки видимі оком, а так же несправності їх треба вказати, щоб зорієнтувати своє коло покупців. Оголошення в інтернеті публікуйте з найвдалішими фотографіями своєї машини на красивому фоні (наприклад: на хорошій дорозі в лісі або галявині, біля котеджу), без фото їх практично ніхто не читає. Це свого роду реклама, і досить потужна. Ціна повинна бути адекватна стану, марку і модель авто, при цьому трохи завищена для можливості торгу.
2
Проведіть передпродажну підготовку: обов'язково вичистіть салон, багажник, все кишеньки, попільнички, панель повинна горіти, натріть її лаком. Вимийте і відполіруйте зовні, щоб колір машини виглядав виграшно. Краще, звичайно, скористатися послугами автомийки. Якщо під капотом є патьоки, то треба помити мотор. Ідеальний зовнішній вигляд - це відсотків на 80 успішного продажу.
3
Виставте свою машину в бойовій готовності на авторинку в ринковий день. При торзі з потенційним покупцем не скупіться, і в той же час рекламуйте гідності техніки.
4
Однак бувають ситуації, коли продавцю катастрофічно немає часу цим всім займатися - зверніться до професіоналів в агентство. Звичайно, за послуги треба платити, але мета ваша буде досягнута в короткі терміни. До того ж у вас можуть відразу викупити авто по чуть заниженою ціною, зате позбавлять вас від передпродажної підготовки.