Як зробити мийку.

На кухні повинно бути чисто і зручно. Від цього залежить настрій господині і, як наслідок, смачний обід. Якщо відразу після ситного прийому їжі вона з задоволенням миє посуд - значить у вас в будинку правильна мийка.
Вам знадобиться
  • лобзик;
  • дрель;
  • отвертка;
  • плоскогубцы;
  • струбцины;
  • герметик
Інструкція
1
Перед походом в магазин за мийкою визначитеся з місцем її установки. Бажано, щоб це місце було поруч із стояком каналізації, а підвід гарячої і холодної води не був утруднений. Це бажано, але не обов'язково. Зараз є достатньо засобів і способів, які дозволяють легко вирішувати цю проблему. Стіну або стіни (якщо вирішили встановити мийку в кутку кухні) необхідно облицювати кахлем або пластиком для того, щоб бризки від води можна було легко прибрати після миття посуду.
2
Як тільки місце установки вибрано і підготовлено, приступайте до вибору самої мийки. Вони діляться за способом кріплення, за матеріалом виготовлення і за конструкціі.По способом кріплення мийка може кріпитися на стільницю, під стільницю, в рівень зі стільницею. На якому варіанті зупинитися залежить тільки від вашого смаку і того, як вона впишеться в інтер'єр кухні.Вибор матеріалу (нержавейка або камінь) залежить від розміру вашого гаманця. Мийки, виготовлені з нержавійки, дешевше, мають досить привабливий вигляд і прості в обслуговуванні. Однак кам'яна мийка облагородить кухню. Вона прослужить значно довше і виду не втратить, хоча коштує значно дороже.По конструкції мийки можуть бути різними: з двома чашами однакового розміру; з одного чашею; з чашею і крилом, розташованим зліва чи справа; з двома чашами різного розміру і пр.
3
Кріплення мийки в рівень зі стільницею або під стільницею робиться якщо в якості матеріалу для стільниці використовується камінь. Кріплення на стільницю виконується в тому випадку, коли вона виготовлена з дерева. Порядок установки в будь-якому випадку приблизно одінаков.Для зручності роботи, зніміть стільницю. По шаблону (входить в комплектуючі) окресліть контур з розрахунку, що край чаші від лицьової стінки мийки повинен знаходитися на відстані 10-15 см. Це робиться для того, щоб бризки при митті посуду не попадали на підлогу. Якщо шаблон в комплекті відсутній, окресліть контур за формою мийки. Від цієї лінії відступите всередину на відстань 1-1,5 см. По розмітці пропиляєте отвір у стільниці. Для цього можна використовувати електричний або простий лобзик з вузькою пилкою. Зріз очистіть і обробіть герметиком. Поставте стільницю на место.Перед установкою мийки закріпіть герметизирующую прокладку (по контуру отвору в стільниці), потім нанесіть суцільний тонкий шар силіконового клею. Це необхідно для того, щоб волога не просочувалася між миттям і стільницею, тим самим руйнуючи ее.Прі допомоги кріплення, який входить в комплект, закріпіть мийку на стільниці. Акуратно подрежьте виступаюче ущільнення. Робота завершена.
Зручна і затишна кухня - мрія кожної домогосподарки. Правильно обрана і встановлена мийка допоможе містити кухню в порядку і чистоті. Однак її установка має ряд особливостей, які слід знати людині, яка займеться цим.
Інструкція
1
Спосіб установки мийки залежить не тільки її особливостей, а й від стільниці, в яку буде вбудована мийка. Її можна монтувати в стільницю, на стільницю або під стільницю.
2
Спочатку визначити місце її розташування. Те місце, куди спочатку ставлять раковину при будівництві не завжди зручно. Перенести водопровід в інше місце не складе великої праці. Найголовніше, щоб мийку було зручно використовувати. Вибираючи нове місце для мийки майте на увазі, що до розмірів мийки необхідно додати ще 5-10 см. Це відстань не повинна бути менше, так як може порушитися шафа під мийкою, оскільки тонкий край стільниці просто зламається. Якщо ж відстань буде більше, то вам просто незручно буде мити посуд, бо доведеться постійно тягнутися вперед.
3
В обраному місці зробіть розмітку. У купленої мийки вже повинен бути готовий шаблон в комплекті. Подивіться на упаковці мийки. Якщо ви викинули упаковку або на ній таких розміток немає, то переверніть мийку, поставивши на стільницю. Обведіть контури, які будуть кордоном мийки на стільниці. Відступивши 1 см всередину обведеного контуру, виріжте в стільниці отвір. Це можна зробити лобзиком або тонкої пилкою. На цей бортик спиратиметься мийка.
4
Дуже важливо повністю герметизувати стик мийки зі столешніцей.Іначе вода потраплятиме між ними, руйнуючи шафа внизу. Якщо в комплекті немає ущільнювача, то купите його заздалегідь. Наклейте його по всьому периметру стику самої мийки. Він не повинен виступати за її краю.
5
Вставте мийку в стільницю. Наживите кріплення, залишивши між стільницею і краями мийки невеликий проміжок, який слід заповнити силіконовим герметиком. Після цього кріплення затягніть. Робиться це по діагоналях.
6
Потім мийку підчіплюють до каналізації. Вона готова до використання.