Купівля неякісного товару: Як повернути гроші.

У житті кожної людини може трапитися ситуація, коли після покупки будь-якої речі в магазині, незабаром вона приходить в непридатність. Для того щоб обміняти товар на справний або забрати витрачені гроші необхідно здійснити ряд дій. Отже.
Інструкція
1
По-перше, потрібно прийти в магазин, де був придбаний неякісний товар , і одному з співробітників пред'явити претензію в письмовій формі. Претензія пишеться на ім'я керівника підприємства у двох примірниках, один з яких залишається у вас. На останньому, співробітник, приймає претензію повинен поставити відмітку про її прийняття (дату прийняття, підпис і розшифровку). Якщо в магазині відмовляться прийняти від вас претензію, то необхідно продублювати текст в книзі відгуків і пропозицій магазина і відправити її поштою рекомендованим листом з повідомленням про отримання. Після чого претензія повинна бути прийнята до розгляду в плині терміну встановленого законодавством.
2
По-друге, після закінчення терміну розгляду претензії адміністрація магазину або задовольняє ваші вимоги (повертає гроші за неякісний товар або змінює його на аналогічний), або відмовляє. В останньому випадку вам необхідно провести незалежну експертизу бракованого товар а і звернутися в організацію по захисту прав споживачів або до наглядові органи, які займаються державним захистом прав споживачів.
3
По-третє, якщо у вас так і не вийшло повернути гроші за неякісний товар або замінити його на аналогічний, то відповідно до статті 17 Закону РФ "Про захист прав споживачів "ви маєте повне право подати позовну заяву до судових органів.
Зверніть увагу
Повернути гроші за неякісний товар або замінити його допоможуть чек про покупку, договір купівлі-продажу, квитанції про оплату (якщо товар придбаний в кредит) і талон на гарантійне обслуговування.
Корисна порада
Пред'явити претензію за неякісний товар ви маєте право продавцю, виробнику або самому виробнику.