Як заповнити анкету на візу.

Для багатьох заповнення анкет на візу здається важким заняттям, тому вони звертаються в спеціальні агентства з оформлення документів. В реальності при дотриманні ряду правил і уважності з цим завданням можна легко впоратися і самостійно.
Вам знадобиться
  • інтернет, друкований чи електронний словник, закордонний паспорт
Інструкція
1
Завантажити анкету на офіційному сайті посольства тієї країни, куди оформляєте візу . У деяких країн, наприклад у США (Сполучених Штатів Америки) на 6 квітня 2011 року, існують різні форми анкети залежно від мети візиту країни: туристична або робота/навчання/поїздка на запрошення. Переконайтеся, що завантажили правильну форму.
2
Уточнити на сайті посольства в розділі "Вимоги до анкет на візу " або в схожому за назвою мова, якою заповнювати анкету. Більшість посольств приймає анкети, заповнені англійською мовою. Але є і виключення, наприклад візу в Німеччину в квітні 2011 року, просять заповнювати російською та німецькою мовами. Відповідно нам потрібен словник, краще скористатися електронною версією - в мережі Інтернет існує безліч ресурсів з подібною функцією. Це дозволить заощадити час і уникнути помилок при занесення даних в анкету за рахунок копіювання слів в анкету.
3
Свої дані необхідно вносити друкованими літерами, прізвище та ім'я - строго в точній відповідності з зазначеним в закордонному паспорті.
4
Вказуючи контакти місця роботи в графі слід вказати прямий номер менеджера по персоналу або відділу кадрів, оскільки у фахівця візового центру може виникнути потреба в перевірці даних. Якщо телефон буде недоступний, то це може стати приводом для ретельної перевірки анкетних даних або відмови у візі.
5
В розділі "Раніше отримані візи" в хронологічному порядку від раніше до найбільш пізньої вказуються дані за наступною схемою "Країна - дати".
6
Підписуючи анкету, слід вказати дату і місто. Врахуйте, що за неповнолітніх розписується батько або опекун.Марія Александрова