Як очистити горіхи.

Горіхи з задоволенням їдять і дорослі і діти. І недарма - за вмістом білка, вітамінів і мікроелементів їм немає рівних. Всі різновиди горіхів зберігають без всяких втрат свої корисні властивості не тільки протягом одного сезону, а набагато довше. Сьогодні в магазинах пропонується величезний вибір почищених горіхів. При тривалому зберіганні вони можуть прогіркнути. До того ж такі горіхи доведеться промити від пилу, а потім підсушити. Тому справжні поціновувачі чистять горіхи безпосередньо перед вживанням. Цей процес не становить труднощів, якщо знати кілька секретів.
Вам знадобиться
  • горіхи, молоток, дерев'яна обробна дошка, рушник, зубочистки
Інструкція
1
Існує величезна різноманітність пристосувань для чищення горіхів: щипців, лещат і іграшок-лускунчиків. Якщо у вас немає спеціального інструменту - НЕ расстраивайтесь.Воспользуйтесь старим перевіреним способом - молотком, який знайдеться в кожному будинку. Процес це не становить труднощів, якщо знати кілька секретів.
2
Краще горіхи чистити на кухні, щоб не повзати потім по килиму у вітальні в пошуках разлетевшиеся шкаралупи. Тим більше, що гострі краї шкарлупок можуть поранити ногу вам або вашим дітям. Підготуйте місце, це повинна бути тверда міцна поверхня: підлога, стіл або табурет.
3
На стійку рівну поверхню покладіть дерев'яну дошку. Застелите дошку кухонним рушником. Це допоможе уникнути ковзання горіхів і відскакування дрібних осколків шкарлупи.
4
Візьміть невеликий молоток. Однією рукою встановіть горіх на поверхні дошки і не сильно вдарте молотком по горіху. Фундук встановлюйте вертикально. Волоські горіхи ударяйте по лінії зрощення, а мигдаль по плоскій поверхності.Прі ударі горіх розколеться на дві половини і ядро легко звільниться.
5
Якщо ви не розрахували силу удару і ядра застрягли в половинках шкаралупи - візьміть гостру дерев'яну паличку і витягніть застряглі шматочки ядра. Також можна скористатися зубочистками.
Корисна порада
Деякі сорти горіхів відрізняються особливо міцної шкаралупою і почистити їх досить трудно.Такіе горіхи краще прожарити 20-30 хв на сухій сковороді і дати охолонути. Після теплової обробки шкаралупа стане більш крихкою і розколеться набагато швидше. Та й смак самих горіхів значно покращиться.
Купувати горіхи в шкаралупі корисніше, ніж очищені. По-перше, їх ядер ніхто не торкався руками, а значить, вони чисті. По-друге, так вони не втрачають свої корисні речовини. Ось тільки з очищенням їх доведеться помучитися.
Інструкція
1
Один з варіантів - достатньою трудомісткий і дуже "брудний" для будинку - колоти горіхи за допомогою звичайної двері. Насправді, такий спосіб більше призначений для забави, ніж допомагає з практичної точки зору, тому що багато горіхів так не наколеш. Часто горіх при такому способі втрачає свою цілісність і перемішується з усім сміттям, який утворюється в результаті такої колки. До такого ж способу відноситься і очистка горіхів ніжками меблів.
2
Найпростіший спосіб очистити горіхи від шкірки - це використовувати спеціальні для колки пристосування. Так і процес йде швидше, і меблі не псується, та й ефективність буде вища.
3
Деякі народні умільці воліють очищати горіхи від шкаралупи зубами. Спосіб цей досить спірний і шкідливий. Правда, відноситься це до тих горіхам, які важко очистити просто так (наприклад, фундук, волоський горіх). Адже при такому способі очищення псуються зуби. Та й не дуже естетично виглядає горіх, який при відкриванні обслинила.
4
У промислових масштабах горіхи очищають за допомогою підвищеного тиску. Для цього їх поміщають в ємність, в яку потім закачують стиснуте повітря до такої міри, щоб тиск усередині горіха стало таким же, як і зовні. В цьому випадку шкаралупа не витримує і лопається.
5
Якщо у горіха шкірка не товста і міцна, то його легко можна розкрити пальцями, здійснюючи руху відлущування. Оболонка легко спадає, а горіх залишається чистим і неушкодженим.
6
Ще часто горіхи намагаються розколоти за допомогою плоскогубців. Особливо це відноситься до кедрових горіхів. Продуктивність того, хто коле, правда, при такому методі буде дуже мала, бо поводитися з маленькими горішками потрібно дбайливо. Зате і результат того вартий. Ядра виходять гладкі і красиві. А руки і зуби від такого методу очищення зовсім не страждають.