Як підключити bluetooth-гарнітуру до телефону. дивитися Як користуватися блютуз гарнітурою в машині відео.

Важко придумати більш зручний засіб для розмов по телефону , ніж бездротова гарнітура. Деякі Bluetooth гарнітури дозволяють не тільки здійснювати дзвінки, але і слухати музику. Підключити гарнітуру до телефону нескладно.
Інструкція
1
Спочатку переконайтеся, що гарнітура заряджена. Все Bluetooth гарнітури працюють на вбудованих акумуляторах, які заряджаються за допомогою мережевих зарядних пристроїв, які йдуть в комплекті. Натисніть кнопку включення. Зелений, синій, жовтий або помаранчевий колір світлодіодного індикатора буде свідченням готовності до роботи. Якщо індикатор горить червоним або взагалі не загоряється, то гарнітуру слід зарядити.
2
Уважно прочитайте розділ інструкції до гарнітурі, де описаний спосіб її підключення (сполучення) до телефону . Якщо інструкції немає, то спробуйте універсальний спосіб: при включенні утримуйте кнопку живлення на гарнітурі, поки індикатор не перестане блимати і не стане горіти безперервно.
3
Увімкніть на телефоні функцію Bluetooth і виберіть пошук нового пристрою. Якщо гарнітура знаходиться в режимі сполучення пристроїв, то телефон знайде її. Вам залишиться тільки дати команду «Підключити», натиснувши на телефоні відповідну клавішу. На дисплеї телефону ви отримаєте підтвердження успішного підключення гарнітури, після чого зможете нею користуватися.