Як почистити окуня. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Окунь - популярна річкова риба, яка присутня на прилавках наших магазинів нарівні з коропом. З цієї недорогий і смачної риби роблять юшку або смажать її на сковороді. Втім, задоволення від готування ви отримаєте, тільки якщо будете знати деякі секрети правильної чистки свіжого або окуня .
Вам знадобиться
    • окунь
    • кухонні рукавички
    • ніж
Інструкція
1
Спочатку окуня потрібно трохи підморожувати. Це можна зробити, поклавши його на 15-20 хвилин на лід (якщо ви - любитель зимової риболовлі). Якщо готуєте не в польових умовах, заховайте сирого окуня на такий же час в морозильник.
2
Візьміть окуня за голову, хвіст направте від себе. Ножем відріжте верхній плавник, потім - хвіст.
3
Щоб голова риби легко відокремилася разом з потрохами, зробіть поперечний розріз від голови окуня до його середини.
4
Беремо в руки окуня . За допомогою ножа здирали шкіру з риби з обох боків. Тепер можна переходити до безпосередньої готуванні окуня .
Корисна порада
Для очищення окуня від луски можна використовувати спеціальну рибну тертку. Окуня можна легко почистити, якщо на ніч покласти його в глибоку миску і рясно посипати сіллю. Ще один варіант - довести в каструлі до кипіння воду, опустити туди на кілька хвилини окунів, тримаючи їх за хвіст. Після цього почистити рибу з обох сторін звичайним кухонним ножем.