Як замінити лампу ближнього світла. замінити лампу фари в рено логан.

Якщо ви є власником Chevrolet Lacetti, і гарантія на ваш автомобіль закінчилася, значить рано чи пізно вам доведеться міняти лампи головного світла самостійно. І якщо в хетчбек лампи можна поміняти, всього лише відкривши кришку блок-фари, то в седані і універсалі для заміни ламп фару потрібно знімати.
Вам знадобиться
  • 10мм ріжковий ключ або трубка
Інструкція
1
Відкрийте капот і уважно огляньте блок-фару. Вона тримається на двох болтах і однієї гайки. Болтами фара прикручена зверху, а гайка кріпить фару до корпусу зсередини. Акуратно відкрутите всі кріплення, щоб не упустити болти і гайку - вони досить маленьких розмірів.
2
Вийміть фару з посадкового місця і відкрийте кришку, яка закриває нутрощі фари. Кришку слід повертати по різьбі проти годинникової стрілки.
3
Зігніть металевий пружинний тримач, який фіксує лампу, а потім вийміть лампу разом з клемою. Від'єднайте лампу від клеми, і вставте в неї нову. Пам'ятайте, що лампу можна тримати тільки за металевий корпус.
4
Помістіть лампу всередину фари і закріпіть пружинний тримач, щоб лампа добре утримувалася в корпусі фари, а потім закрутіть кришку фари. Поставте блок-фару на місце і закрутіть болти і гайку.
5
Після заміни лампи слід провести коригування світла фари. Краще зробити це на спеціальному стенді. На корпусі фари є дві шестерінки, які дозволяють за допомогою викрутки відрегулювати напрямок потоку світла .
На автомобілях Lada Kalina встановлені блок-фари, які поєднують в собі ближній і далекий світ, а також покажчики повороту. Дальнє світло включається за допомогою перемикача світла фар, а ближній - перемикачем зовнішнього освітлення. Незалежно від положення перемикача зовнішнього освітлення, дальнє світло можна включити короткочасно, якщо пересунути важіль перемикача світла фар на себе. Лампи, встановлені на заводі в даний автомобіль, часто виходять з ладу, тому їх доводиться міняти.
Інструкція
1
Перед будь заміною ламп освітлення в автомобілі обов'язково від'єднайте від «мінусової» клеми акумуляторної батареї провід. Це необхідно зробити в цілях вашої безпеки.
2
Для заміни ламп дальнього або ближнього світла зніміть гумову кришку фар, потім акуратно вийміть колодку з проводами і від'єднайте її від висновків лампи. Відіжміть із зачеплення з гачками фіксатор лампи, і вийміть її.
3
Проведіть заміну лампи і зберіть все в зворотній послідовності. Не торкайтеся пальцями колби лампи, це може привести до її швидкого виходу з ладу. Беріть лампу в чистих рукавичках і видаліть всі плями спиртом.
4
Заміна габаритного світла у фарі аналогічна попередній операції. Також зніміть гумову кришку фар і витягніть патрон, в якому знаходиться лампа. Вийміть лампу з патрона і встановіть нову.
5
Для заміни будь лампи в задньому ліхтарі спочатку зніміть ліхтар з автомобіля. Для цього відженете оббивку багажника, яка знаходиться за задніми фарами. Стисніть фіксатори і вийміть колодку проводів, відверніть три гайки, на яких кріпиться ліхтар і зніміть його з машини.
6
Тримаючи ліхтар в руках, відверніть патрон лампи проти годинникової стрілки і витягніть його. Також проти годинникової стрілки виймається безпосередньо і лампа з патрона. Вставте нову лампу і зберіть ліхтар у зворотній послідовності.