Як відтворити фільм.

З винаходом різних мультимедійних форматів і поширенням пристроїв, які їх використовують, з'явилися і численні кодеки, які відповідають за правильне відтворення того чи іншого формату. При відсутності потрібного кодека комп'ютер може відтворювати тільки звук або тільки відео, а може і зовсім відмовитися програвати фільм .
Інструкція
1
Не варто шукати якийсь конкретний кодек - втратите багато часу, а проблема може залишитися невирішеною. Перейдіть на сайт Codec Guide і скачайте останню версію популярного «всеядного» пакета кодеків K-Lite.
2
Встановивши цей набір кодеків, ви можете бути впевнені, що будь-який фільм , який був записаний з використанням найсучасніших засобів конвертування, буде нормально відтворюватися на вашому комп'ютері, якщо, звичайно, мова не йде про дуже старої, низькопродуктивною машині.
3
У наборі з кодеками K-Lite на ваш комп'ютер буде встановлений оновлений мультимедійний програвач Media Player Classiс- Home Cinema. Відкривайте відеофайли з його допомогою, щоб забезпечувати гарантований результат якісного відтворення.
4
Також, слід врахувати, що при спробі відтворення фільм а, записаного в дозволі, який фізично не підтримує ваш монітор, при програванні відео можуть бути затримки кадрів. Клацніть на відеофайл правою кнопкою миші і подивіться у властивостях дозвіл відео. Припустимо, дозвіл буде 1920х1080, а ваш монітор підтримує тільки 1280х800. Природно, краще залишити спробу відтворити такий відеофайл без проблем.