Як помити машину.

У наш час мало хто займається мийкою свого автомобіля вручну, воліючи робити це на автомийці, але іноді так хочеться занурити губку в відро з водою і пройтися по залізним боків свого вірного друга, повертаючи йому чистоту і блиск!
Інструкція
1
Прийнявши рішення помити машину вручну, пам'ятайте про те, що робити це найкраще у дворі приватного будинку або дачі, і вже у жодному разі не слід займатися мийкою на березі водойми - хімічні реагенти , змиті разом з брудом, не спричиняться поліпшенню екології. Крім того, намагайтеся не мити машину вручну взимку, щоб гарячою водою не зіпсувати лакофарбове покриття.
2
Почніть мийку зсередини. Якщо килимки гумові, то вийміть їх з салону і відкладіть в сторону. Займіться чищенням салону. Якщо є можливість, то пропилесосьте, а потім протріть оббивку і скла. Використовуйте спеціальні засоби для пластику, шкіри і велюру, щоб салон засяяв новизною. Коли всередині все буде чисто, можна переходити до мийки зовні.
3
Вимийте килимки і повісьте їх сушитися. Закрийте всі двері і скла, налийте у відро чисту воду і, набираючи губкою воду, почніть мити машину з даху, поступово спускаючись вниз. Принцип мийки автомобіля полягає в тому, що спочатку ви миєте найчистіші деталі, а потім більш брудні. Таким чином, в найостаннішу чергу слід мити пороги машини.
4
Коли машина буде чиста, зберіть залишки вологи і протріть автомобіль насухо. Після цього натріть скла за допомогою засобу для чищення, а потім відполіруйте кузов із застосуванням захисної або відновлювальної поліролі. І не забудьте повернути килимки в салон!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t2p0JptKx2o
Корисна порада
Під час миття не забувайте про такі деталі, як колеса і колісні арки, прорізи дверей, багажника і капота, а також нижні частини бічних дзеркал і підсвічування заднього номерного знака.