Як викликати диспетчер задач.

Диспетчер задач відображає програми, процеси та служби, які в поточний момент запущені на комп'ютері. З його допомогою можна контролювати продуктивність комп'ютера або завершувати роботу додатків, які не відповідають на системні запити. Якщо є підключення до мережі, в диспетчері задач можна побачити стан мережі та параметри, що відносяться до її роботи. Якщо до комп'ютера підключилися кілька користувачів, можна побачити їх імена, які задач і вони виконують, а також відправити їм повідомлення.
Інструкція
1
Диспетчер задач можна відкрити, клацнувши правою кнопкою миші пусту область на панелі задач і вибравши команду Диспетчер задач.
2
Натисніть клавіші Ctrl + Shift + Esc.
3
Натисніть клавіші Ctrl + Alt + Del (Delete) і вибрати рядок «Запустити диспетчер задач».
4
Увійдіть в меню «Пуск» і в рядку «Знайти програми та файли» введіть «диспетчер». Трохи вище з'являться результати пошуку, знайдіть серед них рядок «Перегляд запущених процесів в диспетчері задач" і клацніть по ній мишкою.
Зверніть увагу
Як викликати диспетчер задач. Диспетчер завдань присутня у всіх версіях операційної системи windows. Спробуємо спочатку стандартну комбінацію клавіш «CTRL + ALT + DEL», якщо вона не спрацює, будемо шукати інші способи. Вискочить диспетчер задач, або віконце, де потрібно вибрати рядок «Запустити диспетчер задач».
Корисна порада
Як включити диспетчер задач? Три способи. Запустити Task Manager можна будь-яким зручним способом. Спосіб перший. Натискаємо кнопку Пуск> Виконати або натискаємо клавіші Win (прапорець) + R. У нас відкриється командний рядок, в якій набираємо "taskmgr" (без лапок). У меню, вибираємо "Запустити диспетчер задач".