Як передати номер icq.

Номер ICQ не завжди є власним, і якщо ви якийсь час користувалися корпоративним номером і встигли додати в контакт-лист своїх друзів, то при зміні роботи вам доведеться передати номер в чужі руки . Як зробити, щоб при зміні номера вас не втратили друзі, а новому користувачеві не докучали ваші контакти?
Інструкція
1
Першим ділом подбайте про те, щоб завести собі новий номер. Це можна зробити на сайті www.icq.com або з меню будь-якого ICQ клієнта, вибравши при завантаженні пункт «Новачок? Зареєструйтесь »(в програмі ICQ) або« Створити новий профіль »(в програмі QIP).
2
Після реєстрації нового номера, скопіюйте всі особисті контакти в новий профіль. Зробити це не важко, оскільки на одному комп'ютері можна запустити кілька облікових записів ICQ одночасно.
3
Якщо у вас клінетов QIP, то виберіть контакт, клацніть по ньому правою кнопкою миші і натисніть "Копіювати ім'я облікового запису". В новому профілі натисніть кнопку «Знайти/додати нові контакти». Вставте скопійований номер і натисніть «Пошук», а потім додайте знайдений контакт до списку.
4
Якщо ви користуєтеся додатком ICQ, то клацнувши на контакті правою кнопкою миші, виберіть «Профіль» і скопіюйте номер контакту. Потім в новому профілі відкрийте «Меню» - «Додати контакт», вставте номер і натисніть пошук. Після того, як контакт буде знайдений, натисніть «Додати».
5
Розішліть всім контактам повідомлення про те, що ви змінили номер, і що за старим вас турбувати не варто. Після цього, вибравши особисті контакти в списку, натисніть спочатку «Видалити себе зі списку контактів», а потім «Видалити контакт зі списку».
6
Тепер можете передавати новому власнику номер ICQ і пароль, не побоюючись, що хтось із ваших друзів втратить вас або відправить вам допис не на той номер.