Як побудувати фундамент.

Фундамент - це основа основ. Від правильного вибору та облаштування залежить надійність всієї конструкціі.Существует три типу фундаменту на основі бетону та цементу: плитний, мелкозаглубленний і глубокозаглубленний стрічковий (цокольний поверх).
Вам знадобиться
  • Бетон марки В7.5 або В15, готова опалубка, металево куточки, прути, пісок, щебінь, дріт ля скручування, брус, дерев'яна дошка, електроінструмент, ручний інструмент, вимірювальний інструмент.
Інструкція
1
Плитної фундамент застосовується на ділянках з високим рівнем грунтових вод. Основний план дій будівництва: 1.Снять рослинний шар. За допомогою совкових лопат і рівня домогтися рівності поверхності2. На дні котловани викладають бруси у формі "сходи" - основа опалубки. Для додання цього конструкції жорсткості до внутрішніх сторонам опалубки вертикально прибивають дошки, утворюючи так звані "пісочниці" 4.Далі "пісочниці заповнюються піском. Ретельно проливаються водою і утрамбовуються. Ущільнений пісок закривається поліетиленовою плівкою, яка фіксується степлером до доскам.5.По периметру" сходів "вертикально вкопується, і прибиваються стійки, які так само фіксуються вузькі всередині. Верх опалубки вирівнюють по уровню.6.Под несучі стіни і по всьому периметру опалубки укладаються арматурні каркаси. Кроком в 20 см укладаються нижні прути і фіксуються дротяної скруткою до основних каркасам. До нижніх лозинам прикручуються проставки звані "лисичками". Саме до них і буде кріпитися верхні прути з тим же кроком в 20см7. Коли опалубка готово настає черга бетону. Бетонну суміш рівномірно розподіляють по всьому периметру, вирівнювання дерев'яною рейкою.
2
Мелкозаглубленний і глубокозаглубленний стрічковий фундамент, схожі з будівництва. Різниця тільки в глибині стін фундамента.1. Зніметься дерен. Виривається котлован під всю площу побудови. Робиться подушка наступного складу: перший шар пісок зі щебенем, другий шар пісок. Обидві подушки утрамбовуються з водой.2. Розмічаємо площадку, встановлюємо опори, збираємо і кріпимо опалубку. Зовнішні та внутрішні кути закріплюються за допомогою сталевих куточків. За допомогою нівеліра призвести точне вирівнювання по висоті і по горізонту.3. Армування опалубки. Забивається в грунт сталевий дріт, до якої підв'язують горизонтальні армовані прутья.4. Заливка бетону. Необхідно рівномірно заливати всю площу по периметру. Після заливки бетону його необхідно утрамбовать.5. Обробка. Після зняття опалубки забираються всі дефекти і вади
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8NoxZJin2lY