Як підписати фотографію. Як підписати фото від друзів.

Розміщуючи фото в інтернеті, наприклад, у соціальній мережі «В контакті», багато хто довго розмірковують про те, як підписати фотографії. Насправді, є простий алгоритм для створення потрібної підпису в режимі онлайн.
Вам знадобиться
  • Текстовий документ Word або листок паперу з ручкою, інтернет, програма онлайн спілкування (ICQ, Skype та інші).
Інструкція
1
Необхідно зрозуміти, для чого підписується фотографія. Можливі такі варіанти: Цель1: увічнити дату і місце події, Цель2: надання художньої виразності знімку, Цель3: повеселити людей, що дивляться на фото, Цель4: розповісти про місце/предметі/людині на знімку і його особливостях, Цель5: показати свій чи чий- то новий образ, купівлю та інше.
2
Відкриваємо Word або беремо листок з ручкою і, виходячи з мети створення підписи до фото, придумуємо п'ять варіантів. Наприклад, * Цель1, фотографія вечірньої Тверській вулиці весной.Варіанти: 1. Вечірня Москва навесні 2011 року; 2. Весна в Москві, 2011 рік; 3. Москва, весна 2011 року; 4. Весна 2011 року, Москва; 5. У Москві навесні 2011 року. * Цель2, фотографія медитирующего людини на узбережжі океана.Варіанти: 1. Духовний і матеріальний світи з'єднуються в нескінченність; 2. Розуміння нескінченності; 3. Гармонія світів; 4. Подув вічності; 5. Гармонізація енергій і стихій. * Цель3, фотографія собаки і кішки з сигаретами і півомВаріанти: 1. Третім будеш?; 2. Що? Заздриш?; 3. А ми тут ..пьем..ик); 4. Дожили ... з ким п'ю ..; 5. Пішли миша за добавкою - весь вечір одну пляшку пити будеш. * Цель4, фотографія двох дівчат у східних костюмах на сцене.Варіанти: 1. Ми з Катею на міжнародному конкурсі східних танців, зайняли перше місце; 2. У боротьбі за перше місце, міжнародний конкурс східних танців; 3. Міжнародний конкурс східних танців, цей номер приніс нам перше місце; 4. Танець переможців, міжнародний конкурс східних танців; 5. Ось так ми заробляли перемогу, міжнародний конкурс східних танцев.Цель5, фотографія чоловіка з автомобілем1. А це моя нова ластівка; 2. Це авто мені більше підходить?; 3. Тепер розсікаю на цьому авто; 4. Як ми підходимо один другу5. Дайте свою - прокачу на своїй новій тачці
3
Зайти в будь-яку програму онлайн спілкування (можливо в декілька) і відправити фотографію з варіантами підпису друзям з проханням проголосувати за кращий з них. Підсумовувати підсумки голосування, вибрати варіант і підписати фотографію .
Сучасні цифрові фотоапарати дозволяють робити знімки з великою роздільною здатністю. При цьому деталізація дрібних об'єктів широких планів і групових фото вельми висока. У ряді випадків це дає можливість зробити з однієї фотографії кілька зображень, тим самим виділивши найбільш вдалі її частини в самостійні фото-композиції.
Вам знадобиться
  • Безкоштовний графічний редактор GIMP, доступний для завантаження на сайті gimp.org.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію в редакторі GIMP. В головному меню програми виберіть пункти "Файл", "Відкрити ...", або натисніть Ctrl + O. В діалозі вибору файлів перейдіть в каталог із зображенням, виділіть його і натисніть кнопку "Відкрити".
2
Встановіть відповідний масштаб відображення фотографії . Виберіть пункти меню "Вид", "Масштаб", а потім - потрібний масштаб.
3
Виділіть частину зображення. Виберіть інструмент "Прямокутне виділення". Для вибору інструменту натисніть відповідну кнопку на панелі інструментів, або послідовно виберіть у меню пункти "Інструменти", "Виділення", "Прямокутне виділення". Можна також натиснути клавішу R. Підведіть курсор миші до будь-якого місця зображення. Натисніть і утримуйте ліву кнопку миші. Рухайте курсор над зображенням, розтягуючи що з'явилася рамку. Відпустіть кнопку миші. Скорегуйте область виділення, переміщаючи його краї і кути методом перетягування мишею.
4
Скопіюйте виділений фрагмент зображення в буфер обміну. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + C, або виберіть у меню пункти "Правка", "Копіювати".
5
Створіть нове зображення з буфера обміну. Виберіть в меню пункти "Файл", "Створити", "З буфера обміну", або натисніть Shift + Ctrl + V. Буде створено нове вікно GIMP. У ньому буде відображений фрагмент зображення вихідної фотографії , раніше скопійований в буфер обміну.
6
Збережіть створене зображення. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + S, або виберіть у меню "Файл" і "Зберегти". У діалозі вкажіть ім'я і шлях для збереження файлу, а також його формат. Натисніть кнопку "Зберегти".
7
Створіть ще декілька фотографій з вихідного зображення. Повторіть кроки 3-6, виділяючи нові області. Зберігайте фрагменти вихідної фотографії під різними іменами.
Зверніть увагу
Зберігаючи зображення, будьте уважні. Ви можете випадково зберегти вихідне зображення. Якщо зображення було стисло алгоритмом з втратою якості (наприклад, jpeg), то при випадковому його збереженні з параметрами стиснення, встановленими користувачем, якість може ще більше погіршитися.
Корисна порада
Використовуйте інструмент кадрування на створених з буфера обміну зображеннях для більш точної їх підгонки до бажаних розмірам.