Як почистити ноутбук від пилу.

Ноутбук , як і звичайний комп'ютер, потребує періодичного чищення. Скупчившись всередині корпусу, пил забиває системні пристрої і може стати причиною нестабільної роботи ноутбука. Якщо ноутбук став частіше і сильніше шуміти, значить потрібно терміново чистити його.
Вам знадобиться
  • Ручний насос для надувних матраців або автомобільний насос для підкачки шин.
Інструкція
1
Побутовий пилосос, яким можна скористатися для чистки системного блоку стаціонарного комп'ютера, навряд чи допоможе позбутися від пилу в корпусі ноутбука. Тут потрібно засіб, чинне трохи інакше. Добре впорається із завданням ручний насос для надувних матраців або автомобільний насос для підкачки шин. В крайньому випадку, підійде велосипедний насос, але вам доведеться потрудитися! Ні в якому разі не використовуйте для чищення ноутбука компресор високого тиску - сильний потік повітря може пошкодити деталі комп'ютера.
2
Щоб почати чистку, обов'язково вимкніть ноутбук. Відкрийте його і продміть для початку клавіатуру. Зручно виконувати чистку удвох, коли одна людина качає насос, а другий направляє струмінь повітря. Закінчивши з клавіатурою, огляньте ноутбук і, виявивши вентиляційні отвори на корпусі, ретельно продміть їх все повітрям. Напевно ви здивуєтеся, скільки пилу таїлося в надрах вашого мобільного помічника. Завершіть чистку тоді, коли при попаданні струменя повітря всередину комп'ютера не виходитиме пил.
3
Тепер протріть ноутбук вологою серветкою для техніки, щоб прибрати пил, що потрапила на корпус і дисплей ноутбука. Можна включати його і насолоджуватися тишею і продуктивністю минулого профілактику комп'ютера.
Зверніть увагу
Кожен користувач, який працює на ноутбуці, рано чи пізно стикається з необхідністю профілактичної чистки ноутбука зсередини, і виникає питання: "як почистити ноутбук від пилу"? Адже забруднення в системі охолодження ноутбука призводять до її слабку роботу, а значить до перегріву і в кінцевому підсумку до поломки.
Корисна порада
Як очистити ноутбук від пилу самостійно? Ваш ноутбук по звуку став нагадувати реактивний літак, а радіатори працюють замість батареї центрального опалення? Це вірна ознака того, що пора провести всередині вашого помічника невелику прибирання. Багато користувачів використовують ганчірочки, ватки і зубні щітки, що б почистити материнку. Перші дві залишають мікроласкуткі, які можуть викликати коротке замикання, а щітка і зовсім здатна пошкодити доріжки.