Як змінити обліковий запис. Як змінити запис in a.

Іноді виникає необхідність внести деякі зміни в облікову запис користувача: змінити картинку або пароль для входу в систему, змінити тип облікового запису. Розглянемо, як це можна зробити засобами Microsoft Windows.
Вам знадобиться
  • Для зміни типу облікового запису вам знадобиться увійти в систему з обліковим записом адміністратора або члена групи "Адміністратори".
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і відкрийте «Панель управління». Знайдіть і відкрийте «Облікові записи користувачів».
2
Відкриється вікно, що містить список облікових записів користувачів даного комп'ютера. Виберіть запис , яку ви б хотіли змінити.
3
Наступна сторінка «Внесення змін до облікової запис користувача». Тут вам доступно: створювати або змінювати пароль користувача, зміна малюнка, зміна імені та типу облікового запису. У наступних кроках ми розглянемо ці дії подробней.
4
Створення пароля. В цьому діалозі потрібно ввести новий пароль, підтвердити його і ввести, за бажанням, контрольний питання.У ОС Windows пароль може складатися з букв, цифр, символів і пробілів. Регістр знаків в паролі враховується. Щоб забезпечити безпеку комп'ютера, рекомендується завжди використовувати надійні паролі, тобто пароль, що складається не менше ніж з восьми знаків, який не містить слів і який не збігається з використаними раніше.
5
Зміна пароля. В цьому діалозі потрібно ввести поточний пароль, новий пароль, підтвердити його і ввести, за бажанням, контрольне запитання.
6
Вибрати новий малюнок. На цій сторінці можна змінити малюнок, що відображається поряд з користувачем при вході в систему на екрані привітання та в меню «Пуск». Картинка облікового запису користувача полегшує ідентифікацію облікового запису користувача на комп'ютері. Малюнок можна вибрати зі списку запропонованих або завантажити свій натиснувши «Пошук інших малюнків ...». Можна використовувати для цієї мети зображення будь-якого розміру, але з одним з наступних розширень імені файлу: JPG, PNG, BMP або GIF.
7
Змінити тип облікового запису. Дана дія доступно тільки адміністратору або члену групи "Адміністратори". Для більшості користувачів рекомендується використовувати звичайні облікові запісі.Пользователі мають «Звичайний доступ» можуть використовувати більшість програм і змінювати деякі настройки системи, що не торкаються безпека компьютера.Адміністратори мають повний доступ до налаштувань системи і можуть виконувати будь-які ізмененія.Для Windows необхідна хоча б одна облікова запис адміністратора на комп'ютері. Якщо на комп'ютері є тільки одна облікова запис , то зробити її звичайною неможливо.