Як оформити свято.

Придумати красивий антураж свята - завдання творча. Застосувавши фантазію і підручні матеріали можна зробити унікальне оформлення, яке порадує винуватця торжества і викличе бурхливі овації з боку гостей!
Інструкція
1
Перш за все необхідно позбутися зайвих меблів. Чим більше в приміщенні повітря, тим зручніше гостям буде танцювати і веселитися.
2
Тепер займемося стінами. Їх можна прикрасити за допомогою гірлянд (їх можна зробити самостійно, а можна купити вже готові в магазині) і веселих плакатів. Для їх оформлення можна використовувати малюнки з відомих фотографій винуватця свята , а також смішні поздоровлення про рід діяльності або улюбленому хобі.
3
Роздобудьте кілька фотографій винуватця або винуватців торжества і зробіть стінгазету. Для ювілею чудово підійде історія життя ювіляра від самого маленького віку до сучасності. Для молодят кращим варіантом буде проілюстрована історія знайомства і найяскравіші моменти в період розвитку відносин. Фотографії краще не приклеювати, а заправляти в паперові куточки, які потрібно вирізати в залежності від розміру фотографій і приклеїти на ватман.
4
Не обійтися на святі і без повітряних кульок. Їх можна купити вже готовими, а можна придбати в спущеному вигляді. Врахуйте, що надувати такі кульки краще гелієм, інакше вони не будуть триматися в повітрі. З кульок можна зробити оригінальні квіти, забавні фігурки або арки.
5
Багато хто використовує для прикраси залу живі квіти. З них можна зробити гірлянди або оригінальні композиції. При виборі живих прикрас особливу увагу необхідно звернути на їх свіжість - адже квіти повинні виглядати красиво протягом усього вечора.
6
Якщо в залі ви побачили некрасиві або обшарпані місця - не турбуйтеся! Їх можна задрапірувати за допомогою тканини. Для посилення ефекту на тканину можна прикріпити повітряні кулі або прикраси з легкої паперу.
7
Якщо ви не хочете витрачати час і сили на оформлення залу, то можна вдатися до послуг професіоналів. Багато агентства з організації свят пропонують широкий асортимент різних прикрас. Вам залишиться тільки вибрати вподобане залежно від смаку і розміру гаманця.
Повітряні кулі міцно асоціюються з радістю, сміхом і святом. Прикрасити свята повітряними кулями - це відмінний спосіб поліпшити настрій собі, своїм друзям або колегам. Як же оформити свято повітряними кулями?
Вам знадобиться
  • - кулі;
  • - стрічки;
  • - насос
Інструкція
1
Виберіть повітряні шариМожно виділити два види повітряних куль - латексні і фольговані. Фольговані кульки можуть літати кілька днів, зберігаючи свою форму. Такі кулі у вигляді зірок, кругів або сердець чудово виглядають під стелею. Мабуть, єдиним недоліком таких повітряних куль є їх ціна, яка істотно вище, ніж у латексних аналогов.Прі використанні латексних куль необхідно враховувати їх особливості, що виникають через різних способів окрашіванія.Шари із забарвленням «кристал» - це напівпрозорі вироби, що мають саму різноманітну палітру кольорів. Такі кульки чудово підійдуть для прикраси будь-якого приміщення. Однак, слід враховувати, що на вулиці «кристал» втратить свою прозрачность.Шари «пастель» - непрозорі і дуже еластичні. Вони ідеально підійдуть для створення будь-яких композицій і можуть використовуватися як в приміщенні, так і на відкритому воздухе.Шари «металік» - непрозорі, яскраві і жорсткі на дотик. Така куля дуже добре тримає гелій. Однак варто знати, що в надутому стані він буде менше, ніж «пастель» або «кристал» аналогічного розміру. До того ж, на вулиці такі кулі дуже швидко втрачають свій металевий блеск.Как правило, для оформлення свята використовуються кулі 2-3 кольорів. Класичними поєднаннями кольорів вважаються: білий з золотим, айвори або червоним, а також перловий з золотим.
2
Виберіть композицію для оформлення свята. При виборі композиції необхідно відштовхуватися від теми заходу. При оформленні корпоративних свят основний упор, як правило, робиться на напрям професійної діяльності, символіку та кольори компанії. Акцент на корпоративній датою можна зробити за допомогою цифр, сплетених з шаров.Для дня народження, ювілею або річниці весілля прекрасно підійдуть букети з куль з відповідним малюнком. Додатково прикрасити такі букети можна за допомогою паперових стрічок, злегка підкрутивши їх за допомогою ножиць. Також будуть доречно виглядати колони і фонтани, виконані з повітряних шаров.Свадебное оформлення - це, як правило, фігурки лебедів, серця і, звичайно, арка на вході. Порозсипайте кулі по всій підлозі або, навпаки, виділіть танцювальну зону. Яскраві і різнокольорові гірлянди з куль, незвичайні фігурки і фонтанчики зроблять дитяче свято незабутнім і піднімуть настрою не тільки малятам, а й їх батькам. При необхідності виділити або, навпаки, приховати яку або зону приміщення можна використовувати настінні квіти, панно або гірлянди з куль.
3
Для надування повітряних куль рекомендується використовувати насос. Візьміть повітряна куля і одягніть його горловину на вхідний отвір насоса. Тримайте кулька однією рукою, а другою качайте повітря за допомогою поршня. Хвостик кулі необхідно залишити ненадуті для того щоб його можна було легко скручувати при виготовленні фігурок.