Як просвердлити кахельну плитку.

Багато з нас стикалися з питанням, як повісити що-небудь у ванній кімнаті на кахельної плитці. Як просвердлити отвір невеликих діаметрів? Зробити це можна двома способами.
Вам знадобиться
  • Сверло потрібного діаметра, або звичайне, або по кахельної плитці, дриль, молоток, стамеска або мітчик.
Інструкція
1
Перший спосіб - професійний і полягає у використанні спеціального свердла по кахлю. Ці свердла бувають двох видів: циліндричні з алмазним напиленням і загартовані конусні. Циліндричні свердла дуже незручні у використанні, так як їх дуже важко отцентровать. На відміну від перших, конусні свердла не мають цих недоліків. Досить просто наставити свердло? і дірка готова. Тільки не треба забувати, що натискати на свердло ні в якому разі не потрібно. Так само не можна використовувати в роботі перфоратор, інакше плитка може просто розколотися.
2
Другий спосіб простіший. Підійде тим, кому терміново знадобилася "дірка" в кахлі, але підходящих свердел немає в налічіі.1. Гострим кінцем мітчика або зворотною стороною напилка, необхідно сколоти верхній шар кахлю. Для цього наставляємо на потрібне місце наявний під рукою інструмент, вдаряємо молоточком. Все це проробляємо дуже обережно, щоб не розбити всю плитку .2. Після утворення невеликого поглиблення використовуємо дриль із затиснутим в патроні свердлом. Використовувати найкраще ручну дрель, так як у електричної дуже великі обороти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fZUOkN7Ul4A