Як виїхати до Італії.

Багато зараз мріють пожити в іншій країні або виїхати на ПМЖ (постійне місце проживання). Є країни, які ближче нам по темпераменту і клімату. А значить до їх середовищі простіше адаптуватися і відчувати себе як вдома. У списку таких країн є Італія.
Вам знадобиться
  • гроші (від 200- євро), знання мови (хоча б англійської)
Інструкція
1
Необхідно вибрати спосіб імміграції, а відповідно отримання зміни ПМЖ (Постійного місця проживання). Найбільш поширені два варіанти переїзду - навчання (в Італії проживання на території країни п'ять і більше років є підставою для отримання посвідки на проживання по законам на квітень 2011 року) або бізнес (у більшості країн реєстрація та ведення бізнес-діяльності на їх території також є підставою для отримання посвідки на проживання по законам на квітень 2011 року). Для прекрасних дам є перевірений десятиліттями варіант - вийти заміж за італійця (за сучасними законами розлучення надається тільки через п'ять після подачі документів на нього - відповідно діє правило як з навчанням. До того ж, дитина, що народилася в Італії, вважається його громадянином і мати має право проживати з ним до повноліття (21 рік), і знову як у випадку з навчанням).
2
В разі навчання - вивчення італійської мови, вибір університету і спеціальності. Слід врахувати, що італійське шкільна освіта відповідає нашим 11 класам + 2 курсам університету.В разі бізнесу - визначення суми вкладень і сфери.В випадку заміжжя - реєстрація на сайтах знайомств, вивчення мови (або вдосконалення англійської) і підбір туру для подорожі.
3
В разі навчання - відправлення запиту в університет, оформлення документів для поїздки (переклад диплома або шкільного атестата, отримання візи, покупка квитків) і підготовчі курси з екзаменаційним дисциплін (якщо такі необхідні) .В разі бізнесу - підготовка документів для реєстрації або покупки бізнесу, а також для поїздки (авіаквитки, віза і житло) .В разі заміжжя - активне листування на сайтах знайомств і покупка туру.
4
У разі навчання - поїздка для здачі вступних екзаменов.В разі бізнесу - переїзд в Італію .В разі заміжжя - поїздка для особистих зустрічей з представниками з сайтів знайомств або випадкових побачень.
5
У разі навчання - вступ до університету, навчання, успішне закінчення і трудоустройство.В разі бізнесу - адаптація на місці і ведення бізнеса.В випадку заміжжя - роман, весілля і діти.