Як пофарбувати бампер.

На сучасних автомобілях вже кілька років встановлюють бампери , пофарбовані в колір кузова. І якщо раніше заміна бампера не вимагала фарбування, то тепер це обов'язкова частина ремонту авто, яка повинна бути виконана так само якісно, як і фарбування будь-який інший деталі машини.
Інструкція
1
Найкраще виконувати фарбування бампера, поки він ще не встановлений на автомобіль - так буде легше профарбувати всі деталі його нижньої частини. Перед фарбуванням слід виконати ряд важливих підготовчих робіт.
2
Перш за все потрібно обробити поверхню дрібним наждачним папером, яка зніме глянець з пластика. Використовуйте тільки спеціальний папір для шліфування, яка продається в спеціалізованих магазинах для фарбування авто.
3
Після того, як поверхня стане матовою, її потрібно ретельно протерти і знежирити розчинником, а потім покрити 1 - 2 шарами грунтовки для пластика. Не можна використовувати ґрунтовку для металевих поверхонь - вона погано тримається на пластиці і обов'язково облізе разом з фарбою.
4
Щойно грунтовка висохне, потрібно уважно оглянути поверхню бампера на наявність вм'ятин та інших пошкоджень і, в разі виявлення дефектів, зашпаклювати їх. Шпаклівку слід затерти, домігшись ідеально рівній поверхні, а потім нанести зверху шар грунту.
5
Тепер потрібно обробити ґрунтовку дрібним наждачним папером, щоб прибрати можливі патьоки і зробити поверхню матовою. На цьому етапі будьте уважні, щоб не перестаратися і не протерти ґрунтовку дощенту.
6
Закінчивши із шліфуванням, ретельно витріть бампер і приступайте до фарбування. Використовуючи компресор високого тиску і професійний пістолет для фарбування, нанесіть по черзі 2 - 3 шари фарби. Після цього нанесіть 1 - 2 шари лаку, якщо фарбуєте в «металік». Після повного висихання можна встановлювати бампер на автомобіль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G8ryIEAnM14