Як підключити мережевий диск.

Ви часто звертаєтеся до папки розташованої на іншому комп'ютері, підключеному до локальної мережі? Щоб не проходити кожного разу весь шлях пошуку потрібної папки можна підключити її як мережевий диск . Розглянемо, як це можна зробити засобами Microsoft Windows.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і клацніть правою кнопкою миші по рядку «Комп'ютер». В контекстному меню виберіть «Підключити мережевий диск ...».
2
У вікні, виберіть букву диск а в випадаючому списку "Диск" і введіть шлях до цікавить вас папці (наприклад, \ servershare). Шлях може бути введений як вручну, так і вибором папки в стандартному діалозі, що викликається кнопкою «Обзор».
3
Щоб встановлювати з'єднання при кожному вході в систему, встановіть прапорець «Відновлювати при вході в систему». Натисніть «Готово». Мережевий диск створений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=R-VruYSczCc
Зверніть увагу
Підключення до мережного диска або папці не відбудеться, якщо комп'ютер, що буде підключатись, вимкнений або користувач не володіє достатніми правами. Якщо не вдається підключитися, зверніться до адміністратора.