Як зробити закреслений текст.

На форумах і блогах засоби редагування дозволяють видозмінити текст, зробивши його кольоровим, жирним або закресленим, а також змінити його розмір, колір і стиль. В деяких випадках можна скористатися візуальним редактором, а якщо така функція недоступна, ввести спеціальний код.

Інструкція
1

Функції візуального редагування тексту зазвичай доступні при створенні нового повідомлення на форумі або записи в блозі. Щоб скористатися можливостями редактора, пошукайте кнопку змінити спосіб введення тексту. Включивши цей режим, вам буде доступно меню з різними кнопками, натискаючи які можна вибирати колір, розмір, курсив, закреслення та інші опції для тексту. Щоб зробити закреслений текст, натисніть відповідну кнопку, яка зазвичай є перекреслений символ, і почніть вводити слово. Воно автоматично буде закреслюються.

2

Якщо візуальний редактор з якихось причин недоступний, ви можете перетворити звичайний текст в закреслений за допомогою HTML коду. Досить до тексту вставити наступну комбінацію символів:, а після тексту слід ввести трохи змінений код:.