Як додати фон.

Найпростіший спосіб зробити свій блог неповторним - додати в його макет оригінальну фонову картинку, яка буде не тільки прикрашати оформлення журналу, а й підкреслювати тематику блогу. Для користувачів Живого Журналу існує сотні готових стилів оформлення, які можна доповнити красивим фоном.
Інструкція
1
В деяких стилях оформлення є можливість розмістити посилання на зображення, розміщене на одному з фотохостингів, щоб використовувати картинку в якості фону. Зайдіть в свій профіль і виберіть в меню «Журнал» розділ «Стиль журналу». Тепер перейдіть за посиланням «Налаштуйте свій стиль», а потім в розділі «Стиль» пошукайте поле Background Image. Якщо таке поле є у вашому стилі оформлення, впишіть в нього посилання на картинку і натисніть внизу сторінки кнопку «Зберегти зміни».
2
Якщо ви не знайшли поле для введення посилання на фото, яке плануєте використовувати в якості фону - не впадайте у відчай, адже є інший спосіб. В меню налаштувань стилю журналу виберіть розділ Custom CSS і введіть в поле вводу наступний код: body {background-image: url (тут має бути посилання на картинку); background-position: top left; background-repeat: no-repeat; background- attachment: fixed;}
3
Тепер натисніть «Зберегти зміни» і обновіть головну сторінку свого журналу.