Як зробити мішок.

Мішки можуть знадобитися в найнесподіваніших ситуаціях. Наприклад, ви зібралися переїжджати і хочете упакувати частину речей так, щоб вони не промокли. Великий поліетиленовий або паперовий мішок в такій ситуації незамінний.
Вам знадобиться
  • Поліетиленова плівка для теплиць
  • Апарат для зварювання поліетилену
  • кравецькі лінійка
  • Металевий кутник
  • Ножиці з прямими лезами і фігурні
  • Велика дошка, на якій можна виконувати термічні роботи
Інструкція
1
Викроїте мішок . Якщо вам потрібен великий мішок по ширині поліетиленової плівки, необхідно викроїти два прямокутника. Якщо ширина не настільки важлива, складіть плівку вдвічі по довжині і зробіть одну деталь. У тій же послідовності робиться і мішок з непромокаючої папери.
2
Зваріть бічні сторони і низ мішка. Мішок з паперу можна скріпити з боків звичайними канцелярськими скріпками.
3
Обробіть незшитий зріз фігурними ножицями.
Зверніть увагу
Апарат для зварювання поліетилену можна замінити паяльником або апаратом для випалювання. При цьому зварювати поліетилен необхідно по металевій лінейке.У мішків з непромокаючої папери є ще одна перевага: вони погано рвуться, так що при перевезенні ваші речі не пострадают.Вместо желатину можна використовувати казеїн.
Корисна порада
Для паперового мішка можна використовувати залишки шпалер. Папір необхідно попередньо вимочити у водному розчині желатину з формаліном. Желатин необхідно додавати до отримання насиченого розчину. Після цього додають 1% розчин формаліну. Після вимочування папір необхідно добре просушіть.Для виготовлення паперового мішка дуже зручний швидкозшивач і скрепкі.Бумажний мішок краще зробити подвійним. Не рекомендується використовувати газетну бумагу.Фігурние ножиці можна замінити різаком для фотографій.