Як заклеїти надувний матрац. інструкція по використанню ремонтного набору.

Надувні матраци превосходно справляються із завданням забезпечити м'яке і зручне спальне місце під час виїзду на природу. Але саме в лісі або на березі річки можна легко пошкодити матрац, зробивши його непридатним для відпочинку.
Вам знадобиться
  • Ремонтний набір, яким комплектуються деякі моделі надувних матраців. Якщо такого набору немає в комплекті, то невеликий клапоть шкіри або гуми, супер-клей.
Інструкція
1
Для початку потрібно визначити місце проколу. Для цього слід надути матрац і уважно оглянути його, прислухаючись до звуку вихідного повітря. Якщо виявити прокол не вдається, помістіть матрац в воду. Бульбашки будуть підніматися на поверхню води в тому місці, де пошкоджено матрац. Окресліть місце пошкодження ручкою або маркером, і насухо витріть матрац в цьому місці.
2
Якщо разом з матрацом ви придбали ремонтний набір, уважно вивчіть інструкцію з використання клею, що входить в цей набір. Нанесіть клей на латочку відповідно до рекомендацій виробника і заклейте місце пошкодження на матраці.
3
Якщо ремонтного набору немає, то приготуйте невеликий відрізок м'якої шкіри або гуми. Відріжте латочку з закругленими краями - такий контур краще приклеїться, забезпечивши найкраще прилягання країв. Нанесіть супер-клей на латочку і відразу ж прикладіть її до зазначеного місця. Притисніть латочку на кілька секунд, поки не висохне клей. На це буде потрібно менше хвилини. Після цього можна надути матрац і користуватися ним.
Корисна порада
Щоб не пошкодити матрац, не кладіть його на землю. Використовуйте покривало або ковдру як підкладку.