Як зробити етикетку. виготовити етикетку домашніх умовах.

Етикетка - це ярлик або бирка, маркирующие товар. Це свого роду дизайнерське рішення, покликане привернути до товару увагу і має інформаційне навантаження. На етикетці обов'язково повинні бути вказані відомості про товар, його виробника, склад та інші характеристики, що дозволяють покупцеві скласти повне уявлення про дану продукцію. Зробити і роздрукувати етикетку можна не тільки в друкарні, для цього можна скористатися і будь-яким текстовим або графічним редактором.
Інструкція
1
Продумайте фон етикетки. Вона може бути надрукована на однотонному поле з контрастними логотипами і написами, але можна як фон для неї використовувати якесь зображення. Воно не повинно бути занадто яскравим і багатобарвним, щоб на ньому добре читалися всі написи.
2
Складіть текст, який повинен бути розміщений на етикетці, продумайте його розташування, розмір шрифту. Подивіться, може бути є сенс розділити текст горизонтальними прямими або розмістити його частину в окремих вікнах, обрамлених рамками.
3
Активуйте роботу редактора, наприклад, можна скористатися програмою Microsoft Word, яка встановлена практично на будь-якому персональному комп'ютері. Підключіть на головній панелі режим «Малювання». З його допомогою можна виділити прямокутні області, де можуть бути розміщені зображення, логотипи, фрагменти тексту. Для кожної такої області підберіть тип шрифту, його розмір і колір.
4
Якщо у вікно вставлено зображення, то відкоригуйте його яскравість і контраст, щоб елементи картинки не «забивали» розміщену поверх неї напис. Якщо ви відзначите його властивості, як підкладка, то можна зробити його прозорим. Продумайте загальне колірне і графічне рішення етикетки, не захоплюйтеся оформленням - інформація, нанесена на етикетку , витриману в стриманому стилі, візуально сприйматиметься легше.
5
В намічених областях напишіть необхідний текст, підбираючи для кожної потрібні параметри написи - тип шрифту розмір, товщину і нахил.
6
На панелі «Малювання» можна скористатися вкладкою WordArt і оформити написи в різних декоративних стилях.